گوناگون

قیمت انواع خودروهای داخلی و خارجی امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۳

قیمت انواع خودروهای داخلی و خارجی امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۳

قیمت خودرو امروز 10 خرداد 1403 در بیشتر محصولات داخلی و مونتاژی با افت و خیز همراه بوده است. طوری‌که در روز جاری تغییرات بیشتری نسبت به روز‌های گذشته به چشم می‌خورد.

به گزارش پارسینه و به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز پنج‌شنبه 10 خرداد 1403 در بازار داخلی و مونتاژی‌ها که تا قبل از این در ثبات بود، نوسانی گزارش می‌شود. اما در این میان چند محصول همچنان ثابت باقی مانده‌اند.

نرخ دلار به‌عنوان مهم‌ترین محرک بازار خودرو، با توجه به روند صعودی بودن آن نیز بر نوسانی بودن محصولات داخلی و مونتاژی تاثیر خود را نمایان کرد.

با توجه به قیمت‌های وب‌سایت ایران‌جیب، بازار خودرو‌های داخلی و خارجی نسبت به روز‌های گذشته نوسانی گزارش می‌شود.

قیمت خودرو‌های داخلی

قیمت محصولات داخلی در صبح امروز با تغییراتی چشمگیر روبه‌روست.

سورن پلاس (فول) و سورن پلاس (ESP) از محصولات شرکت ایران خودرو، به ترتیب پنج میلیون تومان و هفت میلیون تومان افزایش داشته‌اند و هر کدام با قیمت 717 میلیون تومان و 730 میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

دنا پلاس توربو اتوماتیک (آپشنال) از محصولات دیگر این شرکت با کاهش شدید 21 میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و 29 میلیون تومان میتوان خرید کرد.

وانت پادرا (دوگانه سوز) و شاهین اتوماتیکG از محصولات داخلی شرکت سایپا، به ترتیب 44 میلیون تومان و هشت میلیون تومان ریزش داشتند و در حال حاضر به قیمت 728 میلیون تومان و 812 میلیون تومان گزارش می‌شوند.

تارا اتوماتیک V4 از دسته محصولات داخلی، با رشذ 18 میلیون تومانی به نرخ یک میلیارد و 38 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

خودرو داخلی1_page-0001

قیمت خودرو‌های مونتاژی

اکثر محصولات مونتاژی همانند خودرو‌های داخلی نوسانی گزارش می‌شوند.

فیدلیتی (5 نفره) و فیدلیتی پرستیژ (5 نفره) در شمار محصولات لوکس و جذاب مونتاژی شرکت بهمن موتور، هر دوی آنها کاهش 40 میلیون تومانی را در صبح امروز تجربه کردند و به قیمت‌های یک میلیارد و 810 میلیون تومان و دو میلیارد و 720 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

لاماری ایما از دسته محصولات مونتاژی با رشد 60 میلیون تومانی به قیمت دو میلیاردو 290 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

رسپکت2 از دسته محصولات مونتاژی شرکت بهمن موتور با افت 48 میلیون تومانی در صبح امروز به قیمت یک میلیارد و 370 میلیون تومان رسید.

خودرو خارجی2_page-0001

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار