گوناگون

بخشنامه مهم سازمان اداری و استخدامی درباره حقوق ۱۴۰۳ کارمندان

بخشنامه مهم سازمان اداری و استخدامی درباره حقوق ۱۴۰۳ کارمندان

سازمان اداری و استخدامی کشور، طی بخشنامه‌ای ضریب حقوق کارکنان دولت در سال ۱۴۰۳ را برای اعمال در احکام کارگزینی کارمندان به دستگاه‌های اجرایی کشور ابلاغ کرد.

به گزارش تسنیم، بر اساس بخشنامه شماره ۹۴۸ به تاریخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۳، برای دومین سال متوالی افزایش حقوق کارکنان دولت از ابتدای فروردین‌ماه در احکام کارگزینی کارکنان دولت اعمال می‌شود.

بنا بر این بخشنامه که به استناد جزء «۲» بند «الف» تبصره «۱۵» قانون بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور و در اجرای تبصره «۲» ذیل بند «۵» تصویب‌نامه شماره ۳۰۳۴ت۶۲۴۶۰هـ در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ هیئت وزیران صادر و به دستگاه‌های اجرایی کشور ابلاغ شده، ضریب حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و قضات، ۶۸ هزار و ۷۶۶ ریال و ضریب حقوق شاغلان مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری و کارمندان مشمول قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت، ۴ هزار و ۸۲۹ ریال تعیین شده است.

خلاصه مفاد تصویب‌نامه شماره /۳۰۳۴ت۶۲۴۶۰هـ مورخ ۱۴ فروردین‌ ۱۴۰۳ هیئت وزیران به شرح جدول زیر، در این بخشنامه به تمامی دستگاه‌های اجرایی کشور ابلاغ شد:

14030116112618253297376710

گفتنی است؛ افزایش حقوق کارکنان دولت با حداقل دو ماه تاخیر و صدور اصلاحیه احکام، اعمال می‌شد.

 

ارسال نظر

 • کارمند ساده

  بی عدالتی در پرداختها یا همان عدم وجود پیوست عدالت برای قوانین را فقط با یک نگاه به ضریب حقوقی کارکنان دولت که دارای مدرک های متفاوت از دکتری تا لیسانس ... هستند با ضریب حقوقی هیات علمی ها که دارای مدرک دکتری تا فوق لیسانس هستند کاملا مشهود و معین است چیزی نزدیک به ۶۴, هزار ریال تفاوت دریافتی ضریب ریالی این دو گروه در حقوق و دستمزد که در این ۱۵, سال اخیر این ظلم مستمر وجود داشته و دارد، هر چند هر دوی این پرداختها بسیار بسیار کم می باشد با تعریفی که رهبری عزیز در مورد نسبت جمعیت و منابع طبیعی و ثروت ایران زمین دیروز بیان کردند و تو خود بخوان حدیث مفصل از .....

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار