گوناگون

خودروی شگفت انگیز ۲۰۰ میلیاردی بوگاتی! + عکس

خودروی شگفت انگیز ۲۰۰ میلیاردی بوگاتی! + عکس

بسیاری از ما چیزهای براق را دوست داریم و وقتی صحبت از درخشش به میان می‌آید، چیزهای کمی می‌توانند با جذابیت این بوگاتی شیرون ۲۰۱۷ برابری کنند. با این حال، آنچه این مدل خاص را جذاب می‌کند، فراتر از درخشش بیرونی آن است.

به گزارش خبرآنلاین، این خودرو که "La Mer Argentee" یا "Silver Sea" نام دارد، برای اولین بار در آوریل ۲۰۱۶ سفارش داده شد و در نتیجه یکی از سه بوگاتی شیرون اولی است که تا به حال به مشتری تحویل داده شده است.

877486

قسمت پشتی نمای بیرونی با رنگ Nocturne طراحی شده است، در حالی که قسمت جلویی رنگ Argent Metallic دارد. این رنگ در خط امضای بوگاتی در نمای جانبی، روکش موتور و جلوپنجره نعل اسبی هم دیده می‌شود.

877487

داخل آن دارای چرم مشکی بلوگا با دوخت قرمز ایتالیایی روی صندلی‌هاست که گزینه‌ای ۲۷ هزار دلاریست (حدود یک و نیم میلیارد تومان). این خودرو همچنین به کالیپرهای ترمز قرمز رنگ مجهز شده بود.

877488

این مدل خاص در سال ۲۰۱۹، برای بهبودهایی به کارخانه بوگاتی بازگشت. چندی بعد دوباره به کارخانه بازگشت و در آنجا روکشی با جلوه آلومینیومی دریافت کرد که به آن روکش تقریباً آینه‌ای می‌دهد.

877489

شیرون "La Mer Argentee" که اکنون توسط مالک اصلی آن برای فروش عرضه شده است، تنها ۲۹۵۶ مایل (۴۷۵۸ کیلومتر) کارکرد دارد. حراجی RM Sotheby تخمین می‌زند که این خودرو می‌تواند تا ۳.۸ میلیون دلار (حدود ۲۰۰ میلیارد تومان) قیمت داشته باشد!

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار