گوناگون

سیگنال عجیبی که رائفی پور به بازار دلار داد+ فیلم

سیگنال عجیبی که رائفی پور به بازار دلار داد+ فیلم

علی اکبر رائفی‌پور در مورد تثبیت نرخ ارز و اشتباهات رئیس‌های بانک مرکزی پیشین هشدار داده و گفت: آقای فرزین این سیاست تثبیت را انجام نمی‌دادید فوقش برکنار می‌شدی یا استعفا می‌دادید.

به گزارش پارسینه و به نقل از اکو ایران، معامله‌گران می‌گویند در بازار ارز الگوی وی در روز گذشته تایید نشد. از منظر معامله‌گران این روز‌ها بازار عجیب شده و هرکسی یک سیگنال برای خود می‌دهد؛ رسانه‌های نزدیک به دولت می‌گویند دلار ۴۷ می‌شود، یکی می‌گوید کف ۴۹ هزار تومان است، یکی سیگنال ۵۳ هزار می‌دهد.

در روز دوشنبه پست رائفی‌پور در شبکه اجتماعی ایکس مورد توجه معامله‌گران بود. علی اکبر رائفی‌پور در مورد تثبیت نرخ ارز و اشتباهات رئیس‌های بانک مرکزی پیشین هشدار داده و گفته: آقای فرزین این سیاست تثبیت را انجام نمی‌دادی فوقش برکنار می‌شدی یا استعفا می‌دادی. یکسری معامله‌گران به طنز می‌گفتند رائفی‌پور استاد همه چیزدان شده و سیاست تثبیت، باور خود فرزین است و تصور می‌کند با این سیاست انتظارات تورمی را کنترل می‌کند.

یکسری دیگر می‌گفتند حرف حساب را باید شنید حتی اگه گوینده‌اش رائفی پور باشد و سیاست تثبیت برای مدت طولانی و در وضعیت تورم به نفع مردم و اقتصاد نیست.

جزییات بازار ارز و سکه امروز چهارم دی ۱۴۰۲ را در «کف بازار» ببینید.

 

حجم ویدیو: 16.01M | مدت زمان ویدیو: 00:04:50 دانلود ویدیو

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار