گوناگون

تعیین تکلیف خریداران بلاتکلیف خودرو

تعیین تکلیف خریداران بلاتکلیف خودرو

پارسینه: در جدیدترین اخبار گویا قرار است در غالب ابلاغیه اعمال افزایش قیمت‌ها تکلیف خریداران بلاتکلیف خودرو هم مشخص شود .

در طول چند ماه اخیر داستان تکراری تأخیر در تحویل خودرو‌های خریداری شده برای مشتریان مشکلات زیادی را به وجود آورده است. از یک طرف خودروساز به بهانه اعمال افزایش قیمت‌ها تمایلی به تحویل خودرو‌ها در زمان مقرر به مشتریان ندارد از طرف دیگر هم مشتریان خواستار تحویل خودرو‌های ثبت نامی خود هستند، اما کسی به اعتراضات آن‌ها توجه نمی‌کند و فقط در این شرایط شاهد تجمع خریداران روبه روی شرکت‌های خودروساز هستیم.

البته اخبار‌های مختلف در اعلام قیمت‌های جدید هم بلاتکلیفی خریداران خودرو را در تحویل محصولات خود بیشتر از گذشته کرده است. عمده خریداران امروز با این پرسش روبه رو هستند که با چند ماه تأخیر هنوز خودرو‌های پیش خرید شده را تحویل نگرفته‌اند حال با اعمال قیمت‌های جدید چرا باید هزینه بیشتری را به خودروسازان پرداخت کنند مگر نه اینکه خودروساز در تحویل خودرو بد قول بوده چرا مشتریان باید تاوان این موضوع را با پرداخت هزینه بیشتر پرداخت کنند.

در جدیدترین اخبار گویا قرار است در غالب ابلاغیه اعمال افزایش قیمت‌ها تکلیف خریداران بلاتکلیف خودرو هم مشخص شود به نحوی که آن دسته از خریدارانی که زمان تحویل خودرو‌های آن‌ها در بخش خودرو‌های پر تیراژ قبل از شهریورماه ۹۷ هست تحویل خودرو‌های آن‌ها با قیمت‌های قبلی انجام خواهد شد، اما آن دسته از خریداری که تحویل خودرو‌های آن‌ها بعد از شهریور ماه ۹۷ است محصولات خود را با قیمت‌ها جدید و البته ضمن محاسبه سود تأخیر و مشارکت تحویل می‌گیرند.
منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر

 • سلام

  اینم از اون بخشنامه های کیلویی است .نه راه کار داره نه میتونه تعادل بین خودرو ساز و خریدار برقرار کنه . در زمان اکثر ثبت نام های اولیه 50 درصد قیمت روز خودرو به خودرو ساز پرداخت شده . هر تصمیمی باید با رعایت این موضوع و جلوگیری از ضایع شدن حق مشتری انجام شود

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار