گوناگون

خط و نشان محسن رضایی برای اسرائیل و آمریکا

خط و نشان محسن رضایی برای اسرائیل و آمریکا

دبیر ستاد اقتصادی دولت سیزدهم با بیان اینکه ما باید به دو ارزش برادری و مادری توجه ویژه داشته باشیم و این فضایل را همچون اوایل انقلاب احیا کنیم، خاطرنشان کرد: بسیاری از چالش‌ها با زنده شدن همین دو ارزش حل خواهند شد.

ایسنا نوشت:محسن رضایی -دبیر ستاد اقتصادی دولت سیزدهم- بعداظهر پنج‌شنبه(۱۴‌دی‌ماه) در آئین نکوداشت و تکریم از بانوان و رهروان حضرت فاطمه زهرا(ص)» با عنوان «شمیم بهشت» که در تالار ایوان شمس برگزار شد ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر و زن، حادثه تروریستی خونین کرمان را به ملت ایران تسلیت گفت.

وی در ادامه با بیان اینکه قرآن حقیقتا معجزه است، اظهار کرد: هیچکس در طول صدها سال نتوانست تحریفی در این معجزه الهی انجام بدهد و قرآن همچنین در محتوا نیز یک معجزه است و در حوزه‌های جامعه‌شناسی، اقتصادی، فیزیک و سایر علوم هم صاحب شگفتی‌هاست.

وی ادانه داد: امام خمینی (ره) می فرمود «بعثت نبی اکرم یک تحول علمی و سند آن قرآن مجید است».

دبیر ستاد اقتصادی دولت با بیان اینکه ما باید به دو ارزش برادری و مادری توجه ویژه داشته باشیم و این فضایل را همچون اوایل انقلاب احیا کنیم، خاطرنشان کرد: بسیاری از چالش‌ها با زنده شدن همین دو ارزش حل خواهند شد.

رضایی با یادآوری توسلات رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس به حضرت فاطمه زهرا(س) تصریح کرد: در جبهه‌ها هرجا که کار گره می‌خورد به حضرت صدیقه طاهره متوسل می شدیم و معجزه آن را در گشایش جبهه‌ها می‌دیدیم.

وی با اشاره به جنگ غزه بیان کرد: از ابتدای این جنگ آمریکا و اروپا در کنار رژیم خونخوار صهیونیستی ایستادند، اروپا پس از ورود اسرائیل به غزه به ظاهر کنار کشید، با این حال پشتیبانی تسلیحاتی می‌کند، اما آمریکا کماکان با تمام قوا ایستاده و حتی ناوهایش را برای پشتیبانی به منطقه آورده است.

رضایی ادامه داد: از چند روز پیش با ترور سید رضی در سوریه موجی از ترور به را افتاده است و از سوریه به لبنان، ایران و عراق تسری پیدا کرده و مشخص است که پشت تمام آنها اسراییل است.

وی در پایان گفت: صهیونیست‌ها بدانند آمریکا و اروپا هم تا جایی با آن‌ها خواهند ماند که هزینه زیادی نپردازند و به محض راهی شدن تابوت‌ها به لندن و واشنگتن آن‌ها کنار خواهند کشید. پس تروریست‌ها و حامیانشان بدانند که حتما تاوان این اقداماتشان را به دست سربازان قاسم سلیمانی خواهند داد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار