گوناگون

رگبار باران در کدام مناطق ایران است؟

رگبار باران در کدام مناطق ایران است؟

پارسینه: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم رگبار باران همراه با وزش باد شدید در برخی مناطق کشور تا روزهای پایانی هفته خبر داد.

صادق ضیاییان گفت: بر اساس تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی دو روز آینده برای شمال غرب سواحل دریای خزر و دامنه‌ها و ارتفاعات البرز وقوع رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

طی این مدت در شمال شرق و بخش‌هایی از غرب کشور بارش پراکنده خواهیم داشت. طی روز چهارشنبه ۱۶ مهر بارش در سواحل دریای خزر و مناطق جنوبی استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل ادامه دارد.

ضیاییان با اشاره به اینکه روز پنجشنبه بارش باران در سواحل دریای خزر و دامنه‌ها و ارتفاعات البرز رخ می‌دهد، گفت: روز جمعه در دامنه‌های البرز مرکزی و غربی و سواحل شرقی دریای خزر بارش پراکنده دور از انتظار نیست.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه طی این مدت دریای خزر مواج خواهد بود، گفت: از امروز تا پایان هفته در ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات شمال غرب بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

ضیاییان در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا نیمه ابری، به تدریج افزایش ابر، در بعضی ساعات بارش باران و وزش باد و گاهی رعد و برق با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد و روز چهارشنبه نیز نیمه ابری تا ابری، در بعضی ساعات بارش باران و وزش باد با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار