زن و شوهری که به بهانه ترک دادن اعتیاد یک فرد وارد خانه اش شده بودند وقتی او در بیمارستان بستری بود طلاها و وسایل قیمتی خانه را سرقت کردند.
رییس پلیس آگاهی استان همدان اظهار داشت: شاکیه هیچگونه آدرس و مشخصاتی از متهم در اختیار نداشت لذا کارآگاهان با اقدامات اطلاعاتی و بررسی دوربین‌های مدار بسته تصویر سارق را شناسایی و با اخذ نیابت قضایی نامبرده و همسرش را در یکی از استان‌های شمالی کشور در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

ماجرا چه بود؟

سرهنگ کارآگاه علی اسد بیگی در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه خانمی به پلیس آگاهی استان همدان و طرح شکایت مبنی بر اینکه شوهرش که به مواد مخدر اعتیاد داشته و با خودرو در حال مسافرکشی بوده با ۲ نفر زن و مرد آشنا می‌شود که مرد ناشناس خود را از خیرین معرفی و بیان می‌کند که قصد کمک به شوهرم برای ترک اعتیاد وی را دارد که این ۲ نفر به این بهانه به منزل ما مراجعه کردند.

فرصت طلبی سارقان از خانه خالی

این مقام انتظامی افزود: شاکیه در ادامه اظهاراتش گفت، متهم حدود ۱۰ روز همراه همسرش در منزل آن‌ها حضور داشته و در این مدت شوهرش را برای ترک اعتیاد در بیمارستان بستری می‌کنند و در یک روز که شاکیه در منزل حضور نداشته اقدام به سرقت ۱۳۰ گرم طلا، ۴ عدد نگین فیروزه ای، ۹۴ میلیون ریال وجه نقد، ماشین ریش تراش، چمدان پر از لباس‌های زنانه و مردانه نو، لوازم شخصی، سوییچ یدک خودرو و... کرده و متواری شده اند.

متهم هیچ آدرسی به جا نگذاشت

سرهنگ اسدبیگی ادامه داد: شاکیه هیچگونه آدرس و مشخصاتی از متهم در اختیار نداشت لذا کارآگاهان با اقدامات اطلاعاتی و بررسی دوربین های مدار بسته تصویر سارق را شناسایی و با اخذ نیابت قضایی متهم و همسرش را در یکی از استان های شمالی کشور در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

رییس پلیس آگاهی استان همدان در پایان گفت: متهمان در استان اصفهان و استان یزد نیز تحت تعقیب بودند و ضمن هماهنگی با پلیس آگاهی آن استان ها با قرار مناسب از طریق مرجع قضایی روانه زندان شدند.

منبع: رکنا