همه‌چیز به تصمیم قلعه‌نویی مرتبط است؛
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
لیگ برتر در فصل نوزدهم بار دیگر از ۲۹ خرداد پیگیری می‌شود و وقفه‌ای ۲ماهه سرانجام به پایان میرسد. تعطیلی لیگ تمام شد اما شهریار فوتبال ایران همچنان بدون تیم است.

به گزارش پارسینه؛ لیگ برتر در فصل نوزدهم بار دیگر از ۲۹ خرداد پیگیری می‌شود و وقفه‌ای ۲ماهه سرانجام به پایان میرسد. تعطیلی لیگ تمام شد اما شهریار فوتبال ایران همچنان بدون تیم است.

ماجرا از این قرار است که از 12 اردیبهشت سال گذشته که علی دایی به خاطر صحبتهایش در کنفرانس خبری بعد از بازی سایپا و ذوب آهن از سرمربیگری سایپا کنار گذاشته شد، تا امروز نام او به تیمهای مختلفی لینک شده منتهی هیچ کدام از آنها به نتیجه نرسیده تا شهریار فوتبال ایران غایب بزرگ لیگ نوزدهم باشد.

روزنامه گل تیتر یک شماره امروزش را به این اختصاص داده که اگر شایعه محرومیت غیررسمی و یک ساله او را درست فرض کنیم، این محرومیت به پایان رسیده و دایی مشکلی برای مربیگری در لیگ برتر ندارد.

در چنین شرایطی گفته می‌شود یکی از مدیران نام‌آشنای لیگ برتری به دنبال همکاری با دایی برای فصل آینده است و می‌خواهد او را روی نیمکت تیمش برای فصل بعد بنشاند.

تصور کنید امیر قلعه‌نویی برای فصل بعد به استقلال بازگردد. حالا سپاهان یک سوژه جذاب برای بازگشت مردی است که بخاطر مسایل غیرفوتبالی یک سال و نیم خارج از گود نشست و هدایت تیم ملی ایران را هم از دست داد.

با علم به اینکه دایی در شهرستان به هیچ‌وجه مربیگری نمی‌کند اصفهان و سپاهان برای او انقدر جذابیت دارند که دایی رویکرد خود نسبت به حضور همیشگی در تهران را عوض کند....! منوط به این است که قلعه‌نویی در پایان فصل از سپاهان جدا شود و به تهران بیاید!