منتخب مردم ماکو و چالدران در مجلس یازدهم در گفتگو با پارسینه:
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
یک منتخب مردم در مجلس یازدهم معتقد است که مشکلات معیشتی و گذران زندگی از چالش‌های سال جاری است. در این راستا دولت برای تامین منابع باید کمک کند. اگر دولت برای اقدامات اساسی و تصویب قوانین نیاز به کمک مجلس داشته باشد، مجلس باید در کنار دولت باشد.
به گزارش پارسینه؛ محمد علیپور منتخب مردم ماکو و چالدران در گفتگو با خبرنگار پارسینه، به اولویت‌های مجلس یازدهم اشاره کرد و گفت: سال جاری، سال جهش تولید است و مشکلاتی که ما در ایام تبلیغات از زبان مردم شنیدیم، باید معیشت مردم در اولویت باشد.

او ادامه داد: ویروس کرونا مشکلاتی را اضافه کرده است. یکی از این مشکلات که با شیوع کرونا شاهد آن بود تعطیلی برخی مشاغل است. به همین برخی کارگران را هم از کار بیکار کرده است. همچین برخی از مشاغل آزاد تحت تاثیر کرونا قرار گرفته اند.

منتخب مردم ماکو و چالدران در مجلس یازدهم، به وظیفه مجلس به منظور حل مشکلات مردم اشاره و تاکید کرد: مجلس مسئولیت اجرایی ندارد، اما می‌تواند دولت را کمک کند. مجلس در این راستا می‌تواند موانع بر سر راه جهش تولید را برطرف کند. جهش تولید سازوکار لازم را دارد. موانعی در جامعه وجود دارد که برای تحقق جهش تولید مشکل ایجاد می‌کند.

علیپور با بیان اینکه. گره گشایی از مشکلات اساسی مردم اولویت مجلس یازدهم است، اعلام کرد: مشکلات معیشتی و گذران زندگی از چالش‌های سال جاری است. در این راستا دولت برای تامین منابع باید کمک کند. اگر دولت برای اقدامات اساسی و تصویب قوانین نیاز به کمک مجلس داشته باشد، مجلس باید در کنار دولت باشد.
منبع: پارسینه