مردم تهران، اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس گفت: حضور فراگیر و یکپارچه مردم در انتخابات، لبیک به ندای مقام معظم رهبری است.
سیده فاطمه ذوالقدر در حاشیه جلسه شورای اداری شهرستان ری طی سخنانی بیان کرد: مردم سالاری دینی الگوی نوینی است که به وسیله انقلاب اسلامی و توسط ملت بزرگ ایران به جهان معرفی شده و انتخابات یکی از ستون‌های مهم این تفکر است؛ لذا انتخابات در ایران و جمهوری اسلامی در واقع استحکام‌بخش پایه‌های این الگوی نوین حکومت داری یعنی مردم سالاری اسلامی است.

نماینده مردم تهران، اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس افزود: نگاهی به قانون اساسی جمهوری اسلامی نشان می‌دهد که ارکان اصلی نظام اسلامی، مستقیم یا غیرمستقیم به وسیله آراء مردم و انتخابات شکل می‌گیرد.

ذوالقدر ادامه داد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رای مستقیم مردم انتخاب می‌شوند که این موضوع وظیفه مردم را بسیار سنگین می‌کند.

وی افزود: مردم همواره در انقلاب اسلامی نقش بی‌نظیری داشته‌اند و این نقش هم در ایجاد انقلاب و هم در بقاء و تداوم آن همواره تعیین کننده بوده و خواهد بود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امروز هم وظیفه ما حضور حداکثری برای انتخاب بهترین‌ها در انتخابات است، حضور حداکثری مردم ضامن امنیت ملی کشور است و دشمنان را خلع سلاح می‌کند و حضور فراگیر و یکپارچه مردم، لبیک به ندای مقام معظم رهبری است.

ذوالقدر در پایان گفت: پیروز واقعی انتخابات، ملت بزرگ ایران است و ان‌شاءالله امسال نیز برگ‌زرین دیگری بر افتخارات ایران اسلامی افزوده خواهد شد.