گوناگون

فال روزانه تاروت پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۲

فال روزانه تاروت پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۲

پارسینه: در ادامه فال روزانه تاروت پنجشنبه ۲۳ آذر را مشاهده می‌کنید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت. فال روزانه تاروت امروز پنجشنبه ۲۳ آذر را مشاهده می‌کنید.

♈ فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت ملکه: چیز‌هایی که برای شما دارای ارزش هستند دارند تغییر می‌کنند؛ آنچه زمانی برایتان بسیار مهم بود اکنون دیگر اهمیت چندانی ندارد. متأسفانه آنقدر افکار مختلف در سرتان هستند که نمی‌توانید تصمیم بگیرید چه جهتی را باید در پیش بگیرید. با این حال باید پیش از آن که بخواهید شخص دیگری را وارد این ماجرا کنید کمی صبر کنید و خودتان جوانب مختلف را در نظر بگیرید. بار دیگر و به ویژه در مورد روابطتان با دیگران، اولویت هایتان را از نظر بگذرانید و به جای این که به رقابت فکر کنید برای همکاری تلاش کنید. مواظب باشید بیش از اندازه به دیگران وعده و وعید ندهید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت ارابه: شما عاشق سفر کردن هستید و رفتن به نقاط مختلف دنیا از بزرگ‌ترین آرزو‌های شماست. دست از رویاپردازی بردارید و شروع به برنامه ریزی برای این سفر‌ها کنید! اگر خودتان برای تحقق بخشیدن به رویاهایتان منابع لازم، زمان و انرژی کافی را ذخیره نکنید شاید هیچ وقت نتوانید آن‌ها را به واقعیت بدل کنید. امروز روز خیلی خوبی برای دست به کار شدن و حرکت می‌تواند باشد، زیرا در نگرش و رفتارتان انعطاف پذیری بیشتری دارید و همین طرز فکر شما را در مسیر درست برای رسیدن به خواسته هایتان قرار خواهد داد.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت قدرت: خودتان را به عنوان فردی پیشرو که می‌خواهد برای اولین بارز مرزی را پشت سر بگذارد در نظر بگیرید. اهمیت خودتان را قبول کرده و تأیید کنید. خودتان، حقوق و عقایدتان را باور داشته باشید، تردید و بلاتکلیفی تنها اثراتی منفی و بازدارنده روی عملکردتان خواهد داشت. به جای رفتار منفعلانه سعی کنید در هر شرایطی نقشی فعال در زندگی خود داشته باشید و در رویارویی با مشکلاتی که امروز ممکن است در برابرتان قرار بگیرند شجاع باشید تا پاداشی که لیاقتش را دارید دریافت کنید.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت پاپ: شاید حتی خودتان هم متوجه این موضوع نباشید، اما امروز اطرافیانتان حساب دیگری روی شما باز می‌کنند. شاید با خودتان فکر کنید که بهتر است مسئولیت چیزی را نپذیرید و به طوری که دیگران متوجه نشوند بی آن که چیزی بگویید خودتان را از ماجرا کنار بکشید. اما واقعیت این است که همه حواسشان به شما هست و اگر وعده‌هایی که داده اید و انتظاراتی که از شما می‌رود را عملی نکنید متوجه خواهند شد.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت قضاوت: امروز شما بدون آن که خودتان دلیل آن را بدانید تنش را در دنیای اطرافتان احساس می‌کنید. این احساس تنش و چالش ممکن است برای شما ایجاد نگرانی کند و به همین دلیل داشتن برخوردی منطقی با هر شخص و یا موقعیتی برای شما بسیار دشوار خواهد بود. وقتی دیگران کارهایتان را تأیید نمی‌کنند فکر نکنید این موضوع از روی دشمنی آن‌ها با شماست. واکنش آن‌ها به خود شما نیست، بلکه به رفتارتان و به احتمال خیلی زیاد هم از روی خیرخواهی آن‌ها است.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت کیمیاگر: توانایی‌های خود را دست کم نگیرید. شما توانایی و استعداد این که بسیار موفق باشید را دارید، پس رفتار و تفکرتان را با آن هماهنگ کنید. اگر خودتان اجازه بدهید اوضاع برایتان خیلی خوب پیش خواهد رفت. با داشتن تفکرات بیهوده‌ای مانند این که قابلیت لازم برای موقعیت‌هایی که در برابرتان قرار گرفته اند را ندارید این فرصت‌ها را از خودتان نگیرید. اگر فرصت‌ها را یکی پس از دیگری از دست بدهید با گذشت زمان فرصت‌های کمتر و کمتری به سراغتان خواهند آمد.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت ابله: امروز چشمانتان را ببندید و با تکیه به حس درونیتان به سوی هدفی که در سر دارید بپرید و خیلی هم بلند بپرید و به خودتان اطمینان داشته باشید و خیالتان راحت باشد که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. امروز آن‌هایی که خنده را به لب هایتان می‌آورند برای شما بسیار جذاب هستند. این افراد همان‌هایی هستند که در حال حاضر باید در نزدیکی خود نگه دارید، زیرا داشتن انرژی و نگاهی مثبت شما را به طور ناخودآگاه در مسیری مثبت و درست قرار خواهد داد.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت امپراطور: امروز وقتی دیگران نمی‌توانند تصمیم بگیرند که چه راهی را باید انتخاب کرد شما مجبور خواهید بود به عنوان شخص تصمیم گیرنده دست به کار شوید. برای این که اوضاع را به حرکت در بیاورید حتی اگر لازم بود کمی حالت تهاجمی به خود بگیرید. اوضاع در حال حاضر برای پیش بردن اهداف شخصی و گروهی مساعد است، تنها چیزی که نیاز دارید کمی اراده و پشتکار است و خوشبختانه شما این ویژگی‌ها را در اختیار دارید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت مرد دار آویز: امروز ذهنتان هر لحظه به سویی می‌دود و هزار فکر مختلف در سرتان هستند. وقت زیادی برای این که صبر کنید و به حرکت بعدیتان فکر کنید نخواهید داشت. موقعیت‌های مختلف خیلی ناگهانی برایتان پیش خواهند آمد و شما مجبور خواهید بود که خیی سریع نسبت به آن‌ها واکنش نشان دهید. هر چه سریعتر حرکت کنید زمان کمتری برای واکنش نشان دادن خواهید داشت! مواظب باشید برای بالا بردن سرعتتان کیفیت کار خود را قربانی نکنید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت عشاق: امروز از لحاظ عاطفی خیلی شجاع شده اید، پس از این احساس خود بیشترین بهره ممکن را برده و آن را به اطرافیان خود نیز منتقل کنید. سعی کنید زیادی هیجانی نشوید و از جایی که در حال حاضر هستید لذت ببرید. اگر احساس می‌کنید لازم است کاری را انجام دهید دچار استرس نشوید، بدون در نظر گرفتن این که تا چه حد در انجام کارهایتان موفق بوده اید از خودتان و عملکردتان راضی باشید.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت چرخ سرنوشت: بزرگ‌ترین رویایتان درست در برابر شما قرار دارد، اما مانع بزرگی سر راهتان وجود دارد که باید از میان برداشته شود و فعلا فقط اگر تمرکز کنید قسمت‌هایی از هدفتان را از گوشه و کنار این مانع بزرگ موفق خواهید شد ببینید. شما در رویاهایتان خیلی خوب می‌دانید که تصویر کلی این هدف چگونه است و آماده اید تا برای دیدن تصویر تحقق یافته آن هر کاری که لازم باشد انجام دهید، پس با تمام وجود برای از میان برداشتن این مانع تلاش کنید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت ستاره: شانس و ثروت در حال حاضر دم دستتان هستند. تنها مشکل این است که شما آنقدر درگیر درام‌های احساسی مختلف هستید که هیچ چیز دیگری را نمی‌بینید و تمام وجودتان روی آن‌ها متمرکز شده است. خودتان را درگیر مسائلی که به طور مستقیم به شما ارتباطی ندارند نکنید. زمان و انرژی شما خیلی ارزشمندتر از آن هستند که صرف چیز‌هایی شوند که ربطی به شما ندارند. ذهنتان را روی بزرگ‌ترین اهداف خود متمرکز کنید تا موقعیت‌هایی که شما را به سوی آن‌ها راهنمایی خواهند کرد از دست ندهید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار