گوناگون

فال روزانه تاروت جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲

فال روزانه تاروت جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲

پارسینه: در ادامه فال روزانه تاروت جمعه ۷ مهر را مشاهده می کنید.

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت. فال روزانه تاروت امروز جمعه ۷ مهر را مشاهده می‌کنید.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت ابله: امروز هر چقدر هم که تعداد مسئولیت‌ها و کار‌هایی که در انتظارتان هستند زیاد باشند، حال و حوصله انجام آن‌ها را ندارید و ترجیح می‌دهید وقتتان را به تنبلی کردن و یا در بهترین حالت ممکن به تفریح کردن اختصاص بدهید. ذهنتان همچون یک ماشین تولید کننده انواع بهانه برای فرار از کار و درس و هر چیزی که به تلاش و زحمت نیاز دارد عمل می‌کند و دوست دارید هر طور شده از زیر بار مسئولیت فرار کنید، نمی‌شود تا ابد از مسئولیت‌ها فرار کرد.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت قدرت: امروز فضای اطرافتان خیلی گرم و صمیمی است و این موضوع با شخصیت شما خیلی سازگار است و حالتان را خوب کرده است. با ارتباط برقرار کردن با اطرافیانتان آرامش و قدرت خودتان را افزایش دهید؛ آن‌ها بزرگترین منبع قدرت شما هستند، پس با آن‌ها با احترام و مهربانی رفتار کنید. شما در به پایان رساندن کار‌هایی که شروع می‌کنید مهارت بسیار زیادی دارید و پیشروی روشمند و منطقی شما همیشه برایتان حکم برگ برنده را دارد.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت کاهن اعظم: به جایی که دعوت نشده اید نروید و چیزی که به شما تعارف نشده است را برندارید. احترام به قوانین و حد و مرز‌ها کلید داشتن روابط دوستانه و صمیمی و در عین حال سالم است. اگر بتوانید رفتاری درست داشته باشید و لبخند از لبانتان محو نشود خیلی زود به همه جا دعوت خواهید شد و هر چیزی هم که بخواهید به شما تعارف خواهد شد. اگر اهدافی که در مورد آینده حرفه‌ای خود دارید بر اساس منطق و واقع گرایانه نباشند خیلی زود دلسرد و نا امید خواهید شد.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت ستاره: امروز روز درخشش شماست، پس به شخصیت واقعیتان اجازه بدهید تا بدرخشد و خود واقعیتان را از دیگران مخفی نکنید. شاید بعضی چیز‌ها پیش بیایند که تعادلتان را بهم می‌زنند، اما خیلی زود خواهی فهمید این دقیقا همان چیزی بوده است که لازم داشته اید. تکه گمشده پازلتان را درست همان جایی پیدا خواهید کرد که اصلا فکرش را هم نمی‌کرده اید. کافیست ایده و اطلاعات جدید را هر چند عجیب به نظرتان برسند، با روی باز بپذیرید.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت قضاوت: شما باید این واقعیت را بپذیرید که برای فتح‌های بزرگ باید برخی چیز‌ها را قربانی کرد. کار‌ها همیشه دقیقا همان طوری که شما می‌خواسته اید و رویایش را در سر داشته اید پیش نمی‌روند و این بخشی از واقعیات اجتناب ناپذیر این دنیاست. اگر اوضاع پیچیده‌تر از آنی است که انتظار داشته اید آرامش خودتان را حفظ کنید و زیاد سخت نگیرید. شما گاهی بیش از اندازه به ظاهر اهمیت می‌دهید، اما این نکته را به خوبی می‌دانید که نمی‌شود در مورد کتاب‌ها بر اساس جلدشان قضاوت کرد.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت ماه: هر آن چه که در اطرافتان می‌بینید و هر چه برایتان اتفاق می‌افتد تنها انعکاسی از خود شماست و به گفته‌ها و کرده‌های خودتان و آنچه در ذهنتان می‌گذرد بستگی دارد. اگر بتوانید این واقعیت را بپذیرید خواهید توانست با دنیای اطرافتان ارتباط تازه‌ای برقرار کنید و نتایجی خارق العاده به دست بیاورید. به رویا‌ها و تخیلات خود بها داده و به آن‌ها اجازه دهید تا مجالی برای ظهور پیدا کنند. با پیوستن به دیگران و متحد کردن قدرت هایتان خواهید توانست رویا‌هایی که در سر دارید را به واقعیت بدل کنید.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت پاپ: با وجود این که ترجیح می‌دهید سرعت پیشرفت کار‌ها را امروز اندکی کمتر کنید تا بتوانید سر حوصله برنامه هایتان را دوباره از نظر بگذرانید و تغییرات لازم را در آن‌ها انجام داده و نظم و ترتیبی به اوضاع بدهید، امروز چنین کاری به شما توصیه نمی‌شود. به نفعتان است که با همین روند فعلی به کارهایتان ادامه بدهید تا کار‌ها خودشان و بدون آن که نیاز به هیچ تغییری باشد روبراه شوند. به دیگران و کار‌هایی که به عهده آن‌ها گذاشته اید اعتماد کنید و مطمئن باشید که به مشکل خاصی برنخواهید خورد.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت جهان: با دیگران در رویاپردازی‌های هدفمندشان همراه شده و در بحث‌های انگیزشی شرکت کنید. شما با افکار خود تنها نیستید و خیلی‌ها در اطرافتان هستند که طرز فکری شبیه به شما دارند، پس سعی کنید آن‌ها را پیدا کنید و همگام با هم به سوی رسیدن به اهدافتان گام بردارید، اکنون زمان خیلی خوبی برای شنیده شدن است. ترس‌هایی که مغزتان را پر گرده اند را کنار بگذارید، انتخاب هایتان را بر اساس عشق و همکاری قرار دهید. تمام این دنیا یک صحنه است و ما بازیگران آن هستیم، انتخاب این که چه نقشی را بازی کنید با خودتان است.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت خورشید: از احساس سبکی و انرژی فوق العاده‌ای که اطرافتان را فرا گرفته است و استفاده کنید و با نفس‌هایی عمیق شور و نشاط و سرزندگی را به خودتان هدیه کنید. سعی کنید با انجام ورزش‌هایی مثل یوگا ذهنتان را آرام و باز کنید تا بتوانید ایده‌ها و رویا‌هایی که در درونتان متولد می‌شوند را با روی باز پذیرا باشید. شما اکنون نیاز خاصی به ارتباط برقرار کردن با دنیای درونیتان احساس می‌کنید و این کار‌ها به شما کمک خواهند کرد که احساس آرامش بی سابقه‌ای را تجربه کنید.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت ملکه: امروز اگر برایتان امکان پذیر است کمی از دیگران فاصله گرفته و در دنیای خیال و رویاهایتان که خیلی هم برایتان خوشایند و لذت بخش است غرق شوید. با خودتان خلوت کنید و تنهایی به رستوران بروید و یا خودتان را به یک ناهار خوشمزه در یک رستوران خوب دعوت کنید. این کار به شما این فرصت را خواهد داد تا کمی به این موضوع فکر کنید که لازم نیست همیشه رهبری دیگران را در دست داشته باشید و بخواهید اوضاع را مدیریت کنید؛ تا ببینید گاهی می‌توان همه چیز و همه کس را به حال خودش رها کرد.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت امپراطور: امروز در دست گرفتن کنترل اوضاع کمی دشوار به نظر می‌رسد، پس خودتان را خیلی درگیر این نکنید که بخواهید همه چیز را مهار کرده و تحت فرمان خود در بیاورید. از روزتان لذت ببرید و بگذارید این حالتان به دیگران هم انتقال پیدا کند و آن‌ها هم از زیبایی‌های زندگی لذت ببرند. اجازه ندهید نگرانی در مورد این که فرصت هایتان رادارید از دست می‌دهید خاطرتان را مکدر کنند، به احتمال زیاد این نگرانی شما بی اساس است. وقت ارزشمند خود را با حسرت خوردن هدر ندهید.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت کیمیاگر: امروز برای شما روزی فوق العاده خواهد بود که در آن کار‌ها بی آن که مجبور باشید تلاش زیادی کنید و تقریبا به صورت خودکار روبراه می‌شوند. اگر در ارتباط با دیگران ذهنی باز داشته باشید و تفاوت‌ها را بپذیرید و فکرتان محدود نباشد ارتباطات مهم و موثری با دیگران برقرار خواهید کرد. تبادل ایده‌ها و اطلاعاتتان با دیگران روشی بسیار موثر برای آغاز همکاری‌های موفقیت آمیز خواهد بود. شما همانی هستید که می‌اندیشید و ذهن و جسمتان به صورتی جادویی تحت تأثیر افکارتان قرار دارند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار