گوناگون

فال روزانه تاروت پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲

فال روزانه تاروت پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲

پارسینه: در ادامه فال روزانه تاروت پنجشنبه ۶ مهر را مشاهده می کنید.

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت. فال روزانه تاروت امروز پنجشنبه ۶ مهر را مشاهده می‌کنید.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت عشاق: امروز شما با احساسات خود در تماس هستید و مسائلی که در ارتباط با روابط عاطفی و رمانتیک شما باشند به خوبی پیش خواهند رفت. نگرشتان نسبت به عشق خیلی دقیق‌تر از همیشه به نظر می‌رسد و می‌توانید با خیال راحت تسلیم احساسات خود شوید و به دست سرنوشت اجازه دهید شما را به آن جایی که تقدیرتان است بکشاند. نگران هیچ چیزی نباشید، زیرا نگرانی تنها باعث ایجاد تردید در وجودتان خواهد شد و این تنها چیزی است که به کارتان نخواهد آمد.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت امپراطور: امروز به نفعتان است که به جای نگاه کردن به گذشته و حسرت خوردن به خاطر اشتباهاتی که داشته اید چشمتان را به آینده و پیش رویتان بدوزید و به فکر آینده خود باشید. با این حال شما بدون آن که چندان از مقصدتان اطمینان کامل داشته باشید تمام اصرارتان روی این است که هرچه سریعتر به آن جا برسید. یادتان باشد که ممکن است شما قطعه‌ای از پازلتان را جا انداخته باشید که به کار گرفتن قوه تخیلتان شما را در یافتن آن یاری خواهد کرد.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت ابله: شما بدون آن که حتی به طور قطع بدانید چه چیزی در انتظارتان است به شدت در آرزوی رسیدن به موفقیت هستید. تشخیص بین رویا و واقعیت در حال حاضر برای شما کاری دشوار و چالش برانگیز است و همین باعث می‌شود شور و هیجانی که در ابتدای روز احساس می‌کنید خیلی سریع جایش را به نگرانی و نا امیدی بدهد. به جای این که تسلیم این احساسات ناخوشایند شوید و با دیدن هر مانعی آن را به چشم یک شکست برای خود ببینید، سعی کنید به ناراحتی‌های امروزتان اجازه ندهید روی رویا‌های فردایتان سایه بیندازند.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت جهان: شاید امروز بخواهید از دنیای واقعیت فرار کرده و به عالم رویاهایتان پناه ببرید، این کار به شما کمک خواهد کرد تا جادوی درونتان را ببینید و خودتان را باور کنید. توجه و فکر کردن به رویاهایتان به شما کمک خواهد کرد تا از ترس هایتان رها شوید و به راه‌های مختلفی که برای عبور از موانع وجود دارند پی ببرید. هیچ اشکالی ندارد اگر بخواهید با انجام پروژه‌های هنری و یا شرکت در نمایشگاه‌های آثار هنری سر خودتان را گرم کرده و حال روحیتان را بهتر کنید، اما کار‌هایی هم دارید که باید به آن‌ها رسیدگی کنید.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت اعتدال: امروز شما می‌توانید رابطه‌ای محکم‌تر از همیشه با دنیای درونتان برقرار کنید. به احساس درونیتان اعتماد کنید؛ هر چه بیشتر به درونتان نگاه کنید مشکلات بیشتری از عالم بیرون و اطرافتان را خواهید توانست حل کنید. سعی کنید احساسات رویاگونه خود را با منطق ترکیب کنید تا بین این دو دنیای مختلف تعادل برقرار کنید. امروز یک نفر با وضعیت مادی و یا شرایط فعلی اش شما را تحت تأثیر قرار داده است، اما این نکته را در نظر داشته باشید که آنچه می‌بینید و می‌شنوید لزوما منعکس کننده واقعیت نیست.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت قضاوت: امروز رفتار شیرین، اما نه چندان صادقانه یکی از اطرافیانتان می‌تواند شما را به اشتباه بیندازد. شما به سادگی در برداشت از رفتار‌ها و نیات دیگران دچار سوءتفاهم می‌شوید، زیرا فکر می‌کنید بخاطر احساس صمیمیت و آشنایی که نسبت به آن‌ها دارید به خوبی درکشان می‌کنید. اما امروز در این زمینه اصلا موفق نخواهید بود، پس خودتان را با تلاش برای پی بردن به واقعیت این مسئله خسته نکنید. اجازه ندهید ایده آل گرایی همیشگیتان باعث شود فکر کنید از پس هر غیر ممکنی برخواهید آمد.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت ستاره: امروز برای شما روزی فوق العاده خواهد بود. در کمال تعجب خواهید دید که تنش‌هایی که امروز به وجود می‌آیند به شما در انجام کار‌ها و حل مشکلاتتان کمک خواهند کرد. امروز با کار‌های زیادی که برای انجام دادن دارید وقت زیادی برای تفریح و استراحت برایتان باقی نخواهد ماند. اگر بازخورد مثبتی در رابطه با کارهایتان از دیگران دریافت نکردید به جای این که خودتان را ببیازید به این که چگونه می‌شود این وضعیت را تغییر داد فکر کنید.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت قدرت: قدرت تخیلتان امروز باعث می‌شود هر کجا را که نگاه می‌کنید فرصت‌هایی را در انتظار خودتان ببینید، آن هم در حالی که در واقع هیچ فرصت خاصی وجود ندارد! داشتن نگرش مثبت خیلی خوب و قابل تحسین است، اما نباید باعث شود دچار توهم شوید. تنها کاری که باید در حال حاضر انجام دهید این است که دست از تلاش برای کنترل اوضاع بردارید. شما خوب می‌دانید که چه می‌خواهید، فقط کافی است که به ندای درونتان اعتماد کنید.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت پاپ: امروز احساس می‌کنید بی آن که هیچ کار خوب و مفیدی انجام دهید دارید فقط به دور خودتان می‌چرخید و خودتان را خسته می‌کنید. شما دلتان می‌خواهید اطرافیانتان ببینند که دارید برای بهتر کردن زندگی خودتان و معنا بخشیدن به آن تلاش می‌کنید، اما دنبال کردن اهداف غیر واقع گرایانه و بازی کردن نقش قربانی در روابطتان نه تنها نتیجه‌ای برایتان به همراه نخواهد داشت، بلکه فقط شما را بدون آن که به هیچ نتیجه قابل توجهی رسیده باشید خسته می‌کند.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت شیطان: امروز کمی احساس تنبلی و بی انگیزگی می‌کنید و از همان ابتدای روز بیرون آمدن ار زختخواب برایتان کاری دشوار خواهد بود. شما احساس دلسردی می‌کنید و اعتماد به نفستان نسبت به همیشه در سطح پایین تری قرار دارد. به جای این که با فکر سخت بودن مسیر و دور بودن مقصد خودتان را نا امید کنید با انرژی و تفکر مثبت سعی کنید در جهت پیش بردن نقشه هایتان گام‌هایی هرچند کوچک بردارید.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت ملکه: وقت و انرژی خودتان را با شرکت در فعالیت‌های گروهی که هیچ نتیجه مادی یا معنوی خاصی برای شما ندارند هدر ندهید و سعی کنید انجام کار‌های خیرخواهانه که اثراتی پایدار روی روح و روانتان خواهند داشت را جایگزین آن‌ها کنید. در حال حاضر عشق و مسائل عاطفی برای شما دارند به خوبی پیش می‌روند. شما به این موضوع پی برده اید که طبیعی رفتار کردن و وفادار بودن به خود واقعیتان خیلی راحت‌تر است.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت برج: امروز استرس و فشار زیادی احساس می‌کنید و از هر زاویه‌ای تنش و فشار را احساس می‌کنید. در واقع عدم قدرت تصمیم گیری بزرگ‌ترین مشکل امروز شما خواهد بود و در حیرت و سرگشتگی در این اندیشه هستید که حرکت بعدیتان چه باید باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آرامش خودتان را به دست بیاورید و بدون در نظر گرفتن همه جوانب دست به هیچ حرکتی نزنید. به ویژه در رابطه با مسائل عاطفی نباید عجولانه رفتار کنید و به نفعتان است که با احتیاط پیش بروید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار