گوناگون

بازیگران هالیوودی که هرگز در فیلم‌های غیراخلاقی بازی نمی‌کنند+ تصاویر

بازیگران هالیوودی که هرگز در فیلم‌های غیراخلاقی بازی نمی‌کنند+ تصاویر

پارسینه: صحنه‌های برهنه یکی از عناصر اصلی فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی هالیوود است اما برخی از بازیگران از انجام هر گونه صحنه برهنه امتناع می ورزند.

صحنه‌های برهنه یکی از عناصر اصلی فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی هالیوود است. چه صحنه‌هایی برای تقویت یک داستان عاشقانه، نشان دادن پویایی یک زوج یا برای اهداف کمدی، بسیاری از بازیگران به آن‌ها عادت دارند. اما برخی از افراد مشهور در این صنعت هستند که از برهنه شدن خودداری می‌کنند.

برخی حتی تا آنجا پیش می‌روند که در قرارداد‌های خود بند‌هایی اضافه می‌کنند که تضمین می‌کند برهنگی از آن‌ها درخواست نخواهد شد. در حالی که برخی از این بازیگران و هنرپیشه‌ها دلایل شخصی خود را ذکر می‌کنند، برخی دیگر می‌گویند که نمی‌خواهند اعضای خانواده‌شان - مخصوصاً فرزندانشان - آن‌ها را در چنین موقعیتی ببینند.

از مگان فاکس گرفته تا جنیفر گارنر، در اینجا تعدادی از سلبریتی هستند که از ارائه همه چیز در مقابل دوربین خودداری می‌کنند. مثلا سارا جسیکا پارکر در حین بازی در یکی از فیلمهایش یک بند «بدون برهنگی» در قراردادش داشت. بازیگرانی مانند جسیکا آلبا و مگان فاکس می‌گویند که نمی‌خواهند خانواده هایشان آن‌ها را برهنه ببینند.


جولیا رابرتز

جولیان رابرتز

جولیا رابرتز به‌خاطر بازی قوی‌اش، در فیلم‌هایی مانند ارین بروکوویچ و زن زیبا شناخته می‌شود، اما هرگز نخواهید دید که در ایفای شخصیت‌های این فیلم‌ها برهنه شود.

در سال ۲۰۰۹، او در مصاحبه‌ای به دیلی میل درباره خودداری اش از برهنه شدن در فیلم‌ها گفت: «شما می‌دانید که این واقعاً کاری نیست که من انجام دهم، بنابراین اگر می‌خواهید این کار را از من بخواهید، باید انتظار داشته باشید که من آنجا نباشم. می‌دانید، به عنوان یک [مادر]سه فرزند. من چنین احساسی دارم.»

آنا کندریک

آنا کندریک

اگرچه آنا کندریک در فیلم "مایک و دیو به قرار‌ عروسی نیاز دارند" برهنه به نظر می‌رسید، اما در واقع از یک بدن دوتایی استفاده کرد. در واقع این بازیگر از انجام صحنه‌های برهنه امتناع می‌ورزد. او در این باره به تلگراف گفت: «من این کار را انجام نخواهم داد... من از افرادی که [صحنه‌های برهنه]انجام می‌دهند انتقاد نمی‌کنم، اما قصد دارم به کاری که انجام می‌دهم ادامه دهم و امیدوارم که به خوبی پیش برود.»

ساموئل ال جکسون

ساموئل ال جکسون

بازیگر ساموئل ال جکسون مدتی است که در این حرفه حضور داشته است، اما او همچنان حاضر نیست در هیچ یک از فیلم هایش به طور کامل جلوی دوربین برود، زیرا او، خوب، نگران موهبت این اتفاق است. او به هاوارد استرن در پاسخ به پرسشی مشابه گفته بود: «ممکن است یک دوبل بخواهد.»


سارا جسیکا پارکر

جسیکا پارکر

سارا جسیکا پارکر اگر چه به خاطر نقش اصلی خود در یک برنامه با محوریت غیراخلاقی به شهرت رسید، اما از انجام هر صحنه‌ای که برهنه ظاهر شود خودداری می‌کند. در واقع او تنها بازیگر یکی از سریال‌های معروف آمریکایی بود که در سریال برهنه ظاهر نشد.

او به هالیوود ریپورتر در این باره گفت: «همیشه یک بند بدون برهنگی در قراردادهاش هایش داشته است. او همچنین به THR گفت: «من هیچ قضاوتی در مورد کسی که این کار را انجام دهد، ندارم. فکر می‌کنم این فوق‌العاده است که مردم از انجام آن احساس راحتی کنند. این یک نوع موضع اصولی یا مذهبی یا ایدئولوژیک از سوی من نیست.»

کریستن بل

کریستن بل

کریستن بل به خاطر نقش‌هایش در فیلم‌های «یخ‌زده» و «مکان خوب» شناخته می‌شود که هر دو برای مخاطبان درجه G طراحی شده‌اند. بل نیز از جمله بازیگرانی است که در هیچ یک از بازی‌های خود به صورت برهنه ظاهر نشده است.

جسیکا آلبا

جسیکا آلبا

در حالی که جسیکا آلبا این روز‌ها عمدتاً روی شرکت خود یعنی Honesty تمرکز کرده است، او در برخی از فیلم‌های محبوب از جمله "عسل" و "چهار شگفت انگیز" بازی کرده است. با این حال، در هیچ یک از فیلم‌های او، او برهنگی زیادی نشان نمی‌دهد. آلبا در مصاحبه‌ای با Glamour در این باره گفت: "من نمی‌خواهم بزرگترهایم، مرا برهنه ببینند. برهنگی چیزی نیست که من به دنبال آن باشم.»


جنیفر گارنر

جنیفر گارنر

جنیفر گارنر از فیلم‌های کودکانه مانند « با عشق، سایمون» به درام‌های قدرتمندی مانند «نعناع فلفلی» رسیده است، اما در هیچ‌کدام از آن‌ها برهنه نشد و همچنان نیز قصد چنین عملی را ندارد. او به MTV گفت: «من همه چیز را حذف نخواهم کرد... نه، متشکرم. جهان شایسته بهتری است. علاقه‌ای ندارم.»

بلیک لایولی

بلیک لایولی

بلیک لایولی که با بازی سرنا ون در وودسن در سریال Gossip Girl شناخته می‌شود، به دیلی میل گفت که در هیچ فیلم یا برنامه تلویزیونی برهنه ظاهر نخواهد شد. او می‌گوید: «وقتی برهنگی را در فیلم‌ها می‌بینم، همیشه حواسم به آن پرت می‌شود. نمی‌توانم جلوی آن را بگیرم. فقط فکر نمی‌کنم که هرگز برای من مناسب باشد.»

ریچل بیلسون

ریچل بیلسون

ریچل بیلسون نیز قرار نیست برهنه شود. او به یک رسانه آمریکایی گفت که به دلیل امتناع از انجام این کار تقریباً نقش یک فیلم را از دست داده است. او می‌گوید: «فیلم‌ها می‌توانند بدون نمایش چیز‌های جنسی باشند. این (برهنگی) برای فیلم‌ها تقریباً یک معامله شکست‌دهنده است. چنین فیلمی رتبه R را دریافت می‌کند و آن‌ها دوست دارند هر کجا که می‌توانند برهنگی را به نمایش بگذارند، اما من بسیار اراده دارم و معتقدم که می‌توان از آن اجتناب کرد.»

ریکی جرویز

ریکی جرویز

ریکی جرویز یکی جرویز یکی از شناخته شده‌ترین کمدین‌های هالیوود است، اما او از چیزی خودداری می‌کند که برخی از کمدین‌های همکارش دوست دارند انجام دهند. جرویس در مصاحبه با MTV Gervais گفت: «هیچ شانسی برای انجام این کار از طرف من وجود ندارد. اما او در ادامه توضیح داد که اگر صحنه ایجاب کرد که او برهنه شود، از یک بدنه دوتایی استفاده خواهد کرد.»


هیلاری داف

هیلاری داف

هیلاری داف یکی از معدود ستاره‌های کانال دیزنی است که رسوایی عمومی را پشت سر نگذاشته است و او قصد دارد همچنان تصویر خود را در ذهن بینندگان و طرفدارانش مثبت نگه دارد. این بازیگر به تلگراف گفت: «اگر فیلمی بسازم، می‌خواهم خودم باشم. نمی‌خواهم تاپم را دربیاورم یا هر چیز دیگری. در ایالات متحده رایج است وقتی که ۱۸ یا ۱۹ ساله شوی، اختیار داشته باشی هر کاری را انجام دهی. اما من نمی‌خواهم چنین باشم.»

سارا میشل گلر

سارا میشل گلر

سارا میشل گلار که به خاطر نقش اصلی‌اش در «بافی، قاتل خون‌آشام ها» مشهور شد، حاضر نیست خود را در هیچ یک از فلیم هایش برهنه کند. اگرچه او به طور علنی در مورد تصمیم خود صحبت نکرده است، یک رسانه محلی گزارش می‌دهد که او نقش‌های فیلم‌های با این مشخصه را رد می‌کند. مدیر برنامه‌های او به تبلوید گفت: «سارا برهنگی نمی‌کند. هرگز این کار او نبوده است.»

منبع:مخاطب24

ارسال نظر

 • ناشناس

  جسیکا آلبا نه به عنوان بازیگر ولی به عنوان یک مدل عکسهای برهنه زیادی دارد کافی است یک جستجو انجام دهید

 • sd

  احتمالا آدمهای غیر روشنفکری هستند یا جیره خور ج.ا ایران! بر نخوره به جنبش ز.ز.آ

 • مجید

  اونوقت خود شیفته فراهانی باشه بابا گل شیفته خود شیفته همینکه پاش و گذاشت خارج از کشور برهنه شد که هیچ ، عقده ای بدبخت فقط مونده بود فیلم تمام پورن بازی کنه که احتمالا الان که نقش بهش نمی‌دن حتی سیاهی لشکر با این پیشنهاد هم موافقت کنه

 • ناشناس

  عقب مونده ها.
  .......

 • شیرین صفوی

  جسیکا فیلمهای آنچنانی زیاد بازی کرده بابا برهنه هم که قبلا بوده حواستون کجاست

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار