گوناگون

آیا الناز رکابی در حصر خانگی است؟

آیا الناز رکابی در حصر خانگی است؟

پارسینه: الناز رکابی با انتشار تصویری جدید به آخرین شایعات هم پایان داده است.

الناز رکابی دختر سنگنورد و ملی‌پوش ایران یکی از خبرسازترین چهره‌های سال ۱۴۰۱ است؛ او چندی پیش در فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا، بدون آنکه حجاب بر سر داشته باشد از دیواره بالا زد تا توجه بسیاری را جلب کند.

از همان روز تا حالا شایعات درباره الناز رکابی وجود داشته است. در اولین ساعات پس از این اقدام عنوان شد که پاسپورت او ضبط شده و الناز به سفارت ایران در کره جنوبی، محل برگزاری رقابت‌ها، تحویل داده شده است. آن زمان سفارت ایران با صدور بیانیه‌ای عنوان کرد که چنین نیست و او به همراه سایر اعضای تیم ملی به ایران برخواهد گشت. با وجود این، شایعه شد که الناز در فرودگاه تحویل داده خواهد شد و بازداشتی طولانی مدت در انتظارش خواهد بود.

در بازگشت به ایران الناز از سهوی بودن رفتارش سخن گفت و فردای آن روز به دیدار وزیر ورزش رفت تا شایعه دستگیر شدن او هم تکذیب شود. با این حال آخرین شایعه که شاید کمی دیر تکذیب شد مربوط به اخباری بود که خبر می‌داد او به شهر خودش تبعید و در آنجا حصر خانگی شده است. این یکی، ولی حالا با تصویر جدیدی که الناز به مناسبت سال نو منتشر کرد و در میان جمع مردم است هم قابل تکذیب است. و اینکه پیش از این هم رکابی برای حضور در دوره مربیگری در انگلیس اقدام و چندین بار به سفارت هم مراجعه کرد تا مشخص شود شایعه حصر دست‌کم در ماه اخیر جدی نبوده است. البته که عدم صدور روادید برای رکابی جهت خروج از ایران، تبدیل به سوژه داغ دیگری شد. بسیاری در فضای مجازی این اقدام را مرتبط با فدراسیون و طرف ایرانی توصیف کرده و بحث ممنوع‌الخروجی‌اش را مطرح کردند، ولی مسئولان ورزش ایران، عدم صدور ویزا برای رکابی را به سفارت انگلیس ربط داده و گفتند نقشی در این ماجرا نداشتند.

(عکس) الناز رکابی در حصر خانگی است؟

منبع: فرارو

ارسال نظر

 • محمد

  این عزیزان ستاره دار می‌شوند و محدودیت‌هایی برایشان ایجاد می‌شود بلاشک !

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار