گوناگون

تجاوز امیر تتلو به عروسک انسانی لولیتا خبرساز شد

تجاوز امیر تتلو به عروسک انسانی لولیتا خبرساز شد

پارسینه: عکس مستهجن تتلو که نامش با حاشیه گره خورده، به شایعه رابطه او با عروسک انسانی لولیتا در فضای مجازی دامن زد.

به گزارش «پارسینه»، ماجرا از این قرار است که تتلو در یک مطلب تلگرامی با انتشار تصویری مبهم از رابطه جنسی خود با یک زن از آن به عنوان عکس جلد آلبوم جدیدش خبر داد. پس از آن بود که تعداد زیادی از کاربران ناشناس در توییتر مدعی شدند که زن حاضر در عکس مستهجن تتلو یک عروسک انسانی لولیتا است.

لولیتا نام رمانی از ولادیمیر نابوکوف، نویسنده سرشناس روس است که سال ۱۹۵۵ منتشر شد. بن مایه این رمان عشق بیمارگونه یک استاد ادبیات به نام هامبرت هامبرت به یک دختر ۱۲ ساله به نام دلورس هیز، ملقب به لولیتا، است. به شهرت رسیدن این رمان موجب شد که بعد‌ها در فرهنگ غربی لولیتا به اصطلاحی برای توصیف دختران کم سن دارای جذابیت جنسی تبدیل شود.

در سال‌های گذشته، اما این اسم در صفحات زرد فضای مجازی کاربرد بسیار عجیب و غریبی پیدا کرد. شایعه‌ای که در این صفحات دست به دست می‌شد از این قرار بود که قاچاقچیان انسان دخترانی را می‌دزدند و پس از قطع کردن دست‌ها و پا‌های آن‌ها و از بین بردن تار‌های صوتیشان، آن‌ها را به عنوان برده‌های جنسی در «وب تاریک» یا «دارک وب» برای ارضای امیال جنسی بیمارگونه خریداران به فروش می‌رسانند. نامی که شایعه پراکنان برای قربانیان این داستان ساختگی انتخاب کردند، لولیتا بود.

شهرت لولیتا، اما زمانی به اوج خود رسید که علی اکبر رائفی پور در یکی از سخنرانی هایش این داستان را با آب و تاب بیشتری تعریف کرد و حتی مدعی شد که پلیس مکزیک یکی از لولیتا‌ها را کشف می‌کند و دنیا تازه متوجه می‌شود که چه خبر است. رائفی پور همچنین مدعی شد که بینایی این دختران هم از بین برده می‌شود، اما کر کردن آن‌ها به سفارش خریدار بستگی دارد که بخواهد دختر مذکور صدای سوتش را بشنود و واکنش نشان بدهد یا خیر!

عکسی که به عنوان یک لولیتا در فضای مجازی وجود دارد

رائفی پور قیمت این دختر‌ها را ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار عنوان می‌کند و آن را ناشی از جنون ثروت می‌داند.

همین سخنرانی کافی بود تا هواداران این سخنران جنجالی که سابقه‌ای طولانی در ادعا‌های عجیب و بی اساس دارد، آن را به عنوان یک واقعیت محض بپذیرند و در ماجرای عکس تتلو هم در دفاع از ادعای خود به سخنان استاد استناد کنند.

واقعیت، اما ارتباطی به این ادعا‌ها ندارد. جالب آنکه این ماجرای عروسک‌های جنسی لولیتا حتی در وبسایت‌های زرد انگلیسی زبان هم وجود ندارد و مشخص نیست که منبع و منشا آن کجاست. با فراگیر شدن این اداها، بلاگری به نام پیمان در یک مطلب مفصل با بررسی تصاویر و ویدیو‌های منتشر شده به رد موضوع عروسک جنسی لولیتا پرداخت، اما انتشار عکس مستهجن تتلو که خودش مدعی شده بود با یک مدل روس گرفته شده، نشان داد بازار داغ این خبر‌های زرد و شایعات هیچگاه از سکه نمی‌افتد.

منبع: پارسینه

ارسال نظر

 • ناشناس

  کثافتیه که نظیر نداره

 • ناشناس

  رائفی پور یک بیمار جنسی است

 • شیرین صفوی

  بابا عروسک لولیتا وجود داره. دست و پاهاشو رو میبرن و تماس برقرار میکنن بگردید تو وب پیدامیکند مخصوصا تو یوتیوب !!

 • ناشناس

  تتلو مشکل روحی و روانی داره

 • ناشناس

  یعنی این استاد اینقدر خر و نفهمه که نمیدونه انسانی که دست و پا نداره خودش یک معضله و چند نفر باید ۲۴ساعته در خدمتش باشند تا امورات شخصیش رفع و رجوع بشه!یعنی که میخاد در روز ۳وعده غذا و اب به این بی دست و پا بده تا زنده بمونه و بتونه نیاز جنسی طرف را پاسخ بده!این مثلا استاد و در اصل یک اسکول بیسواد و دغلکار اینقدر شعور نداره که فرق بین عروسک و انسان زنده و داستان و قصه و واقعیت را نمیفهمه.دقیقا یک نفهم و عوضی که داره از بیشعورهایی بدتر از خودش سواستفاده میکنه .بنظر من که تتلو و تتلوها پیش این رائفی و رافئیها با شرف بحساب میان!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار