گوناگون

فال روزانه تاروت امروز پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱

فال روزانه تاروت امروز پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱

پارسینه: فال روزانه تاروت پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ را در ادامه ببینید.

در این بخش فال تاروت روزانه تاریخ پنجشنبه ۱۱ اسفند سال ۱۴۰۱ (پیشگویی آینده و فردا) را ارائه کرده ایم با ما همراه باشید.
فال تاروت چیست؟ (Tarot Horoscopes)

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم: امروز به این نتیجه می‌رسید که لذت‌های زندگی بیشتر از آن است که فکرش را بکنید. در ارتباطات خود با افرادی که در زندگی تان هستند، شجاعت کافی را پیدا می‌کنید تا راه‌های جدید را تجربه و جهان را با زاویه دید دیگری نگاه کنید. زمان آن است تا از جای خود بلند شوید، حرکت کنید، محدودیت‌ها را بردارید و از عادات روزمره خود دوری کنید. اگر چه خانواده و دوستان تان در ابتدا از این شیوه جدید زندگی شما تعجب می‌کنند، اما به ندرت شرایط برایشان عادی می‌شود.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت پاپ

کارت پاپ: سیاستی که در زندگی پیش گرفته اید به شما در رسیدن به اهداف تان کمک می‌کند. انتظار نداشته باشید تمام مشکلات تان همین حالا حل شود بلکه باید انرژی بیشتری صرف آن‌ها کنید. اگراحساسات خود را درگیر نکنید، راحت‌تر به نتیجه می‌رسید، زیرا اکنون منطق اولویت زندگی شماست. زندگی عاطفی تان نیاز به تغییراتی دارد. شما باید موانعی را که سر راه شما و عشق زندگی تان است بردارید. حتی می‌توانید برای سرعت بخشیدن به این کار با افراد با تجربه یا حتی مشاور مشورت کنید. نتیجه‌ای که خواهد داد شما را غافلگیر خواهد کرد.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت قضاوت

کارت قضاوت: احساس می‌کنید که ناگهان مانعی در مقابل راه شما قرار گرفته و حرکت شما را کند کرده است. بهترین راه این است که با سیاست کافی شرایط را بررسی کنید و زوایای مختلف آن را کاملا بسنجید. تمام انرژی خود را به کار گیرید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. دوستان شما تاثیر زیادی بر زندگی تان دارند و حتی گاهی شما را مجبور به کاری که علاقه‌ای به آن ندارید، می‌کنند. امروز به کمک آن‌ها می‌توانید تصمیم مهمی بگیرید، فقط حواس تان باشد تا پیش داوری و قضاوت اشتباه نکنید تا در آینده پشیمانی به سراغ تان نیاید.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت چرخ سرنوشت

کارت چرخ سرنوشت: قبل از اقدام به هر کاری، چند قدم به عقب برگردید و شرایط پیش روی خود را با دقت بررسی کنید. به زودی با افراد جدیدی آشنا خواهید شد که به شما تجربه‌ها و ایده‌های خوبی می‌دهند و تغییرات مثبتی در زندگی تان ایجاد می‌کنند. هر چه بیشتر روی آن‌ها حساب کنید و با آن‌ها در ارتباط باشید، فوایدی بیشتری از آن‌ها به شما خواهد رسید و تغییرات مثبتی به شیوه زندگی خود خواهید داد. سعی کنید به افرادی که برایتان اهمیت دارند، توجه بیشتر و در صورت نیاز از آن‌ها حمایت کنید.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت مرگ

کارت مرگ: شما در شرایطی خاص قرار گرفته اید و فکر می‌کنید که اگر احساسات تان را بیان نکنید، بهتر است، اما این روش نه تنها به شما کمک نمی‌کند بلکه موجب آسیب به خودتان و دیگران نیز می‌شود؛ بنابراین به جای نادیده گرفتن آنها، افکار خود را بروز دهید. قبل از این که قدم به مکانی ناشناخته بگذارید، از امنیت آنجا آگاهی یابید. داشتن روحیه ریسک پذیری خوب است، اما نه همیشه. شاید آنچه در مقابل تان می‌بینید سرابی بیش نباشد؛ بنابراین با احتیاط عمل کنید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت مرد دارآویزکارت مرد دارآویز: اگر برقراری تعادل در حال حاضر برایتان ممکن نیست، بر آن پافشاری نکنید. گاهی برای رشد خود باید برخی کار‌ها را رها کرد، حتی اگر تعادلی بین آن‌ها برقرار نباشد. همیشه همه چیز آنطور که می‌خواهید پیش نمی‌رود، اما نا امید نباشید و به سرنوشت اعتماد کنید. گاهی احساس می‌کنید که شریک زندگی تان شما را نادیده می‌گیرد، اما این موضوع آنقدر که شما بزرگ اش کرده اید اهمیت ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تفاوت‌های میان خود و او را پیدا کنید و سعی کنید درباره آن‌ها با یکدیگر گفتگو کنید.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت ستاره

کارت ستاره: امروز دوستان زیادی را در اطراف تان احساس خواهید کرد و ساعات خوشی را با آن‌ها خواهید گذارند. سعی کنید برای کار‌هایی که شروع کرده اید، تلاش بیشتری به خرج دهید تا به مراحل بالاتر و موفقیت‌های بیشتری صعود کنید. اگر در مورد برنامه هایتان به نتیجه رسیده اید، با اعتماد به نفس کافی وارد عمل شوید. در کنار کار، به خانه و خانواده اهمیت بیشتری دهید و وقت بیشتری را با آن‌ها بگذرانید. موضوعی ذهن آن‌ها را درگیر کرده است، بهتر است تمام تلاش خود را برای حل آن به کار گیرید. از سلامت جسمانی خود نیز غافل نشوید.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت عدالت

کارت عدالت: ممکن است امروز با مخالفت شدید دیگران رو به رو شوید و شاید فکر کنید که دیگران می‌خواهند شما را آزار دهند، اما این که آن‌ها نظری برا خلاف شما دارند، بدین معنی نیست که بد شما را می‌خواهند. بد نیست منفی بافی را کنار بگذارید و کمی زاویه دید خود را وسیع‌تر کنید تا بتوانید با مشورت دیگران جوانب دیگر را نیز به خوبی ببینید و بررسی کنید. شخصیت منحصر بفرد شما افراد زیادی را به خود جذب می‌کند، حتی اگر به ظاهرتان نرسیده باشید. امروز هم از همان روز‌هایی است که بی آنکه بدانید مورد توجه دیگران هستید.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت ملکه

کارت ملکه: قرار است در مورد مسئله مهمی با دیگران به گفتگو بنشینید، اما همان طور که آن‌ها جلوی احساسات شان را می‌گیرند، شما نیز عواطف خود را کنار بگذارید و با عقل و منطق جلو روید. با واقعیت رو به رو شوید و اجازه ندهید احساسات تان بر شما و تصمیماتی که می‌گیرید، غلبه کند. اگر ارتباط خود را با اطرافیان تان حفظ کنید، شرایط تان بهتر از قبل خواهد شد. از تاثیری که کلمات بر دیگران می‌گذارند غافل نشوید.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت ماه

کارت ماه: بهتر است در گروه‌های اجتماعی بیشتری شرکت کنید، زیرا با روحیه شما سازگاری دارد و در این راه خستگی ناپذیر هستید. شما می‌توانید با کمی خلاقیت در کارهایتان پیشرفت قابل توجهی کنید پس کم کاری را کنار بگذارید و بر کار‌های خود تمرکز بیشتری داشته باشید. اگر احساس خستگی می‌کنید، به سلامت و سبک زندگی تان اهمیت بیشتری دهید. امروز ممکن است دوستان تان سر زده به دیدن تان آیند. در میان آن‌ها فردی است که به طور پنهانی به شما علاقه دارد. اگر مجرد هستید، فرصت خوبی برای شروع یک رابطه عاطفی است.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت امپراطور

کارت امپراطور: شاید بهتر باشد به شخصی که شما را ناامید کرده است، فرصتی دوباره دهید. او از کرده‌های خود پشیمان است و متوجه اشتباهاتش شده، پس شما هم یک قدم بردارید، زیرا این رابطه ارزشی بیش از این‌ها دارد. شما توانا و صبور هستید، اما حال وقت آن است تا بلند شوید و کار‌های عقب مانده تان را جمع و جور کنید. اگر می‌خواهید بر درامد مالی خود بیافزایید، با برنامه ریزی پیش روید و توصیه‌های دیگران را جدی بگیرید.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت برج

کارت برج: حال زمان خوبی برای تکیه کردن به احساسات تان نیست. قلب تان می‌تواند رهبر خوبی برایتان باشد، اما نه همیشه. در حال حاضر برای رسیدن به اهداف تان باید از عقل و منطق نیز یاری بگیرید. این راه مشکل‌تر از آن است که فکرش را می‌کنید و حتی شاید نتوانید تنهایی از پس آن برآیید، اما اگر توصیه‌های خانواده خود را جدی بگیرید موفقیت شما حتمی است. برای ملاقات با فردی برنامه ریزی می‌کنید، اگر همه چیز آنطور که می‌خواهید در ابتدا پیش نرفت نگران نشوید، زیرا در نهایت نتیجه خوبی خواهید گرفت.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار