گوناگون

۱۱ ثانیه فرصت دارید تا همسر پیرمرد را در پیدا کنید!

۱۱ ثانیه فرصت دارید تا همسر پیرمرد را در پیدا کنید!

پارسینه: آیا دوست دارید چهره‌های پنهان درون تصاویر توهمات نوری مانند آزمون بینایی همسر پیرمرد را پیدا کنید؟ پس این یکی نیز مورد علاقه شما خواهد بود! توهم نوری تصویری است که ذهن را گمراه می‌کند، کاملا جذاب است و راه گم کن. بیشتر مواقع این نقاشی ها، اشیاء و تصاویر هستند که مغز شما را به چالش می‌کشند. درست مانند آزمون بینایی همسر پیرمرد که از شما می‌خواهد با تمرکز و مهارت بینایی خود همسر این پیرمرد را پیدا کنید!

برای محک ضریب هوشی خود بگویید "همسر پیرمرد کجا پنهان شده است؟ "
تست هوش
تصویر فوق یک پازل فوق العاده پیچیده است که برای تمرین ذهنی کودکان و بزرگسالان طراحی شده است. این توهم نوری تصویری را نشان می‌دهد که در آن پیرمردی در مزرعه به دنبال همسرش می‌گردد و از شما برای پیدا کردن آن کمک می‌خواهد. همسر او یک جایی در این تصویر مخفی شده است کمی دقت کنید حتما ردپایی از او پیدا خواهید کرد. فراموش نکنید شما فقط ۱۱ ثانیه فرصت دارید او را پیدا کنید.
بیایید از حالا ۱۱ ثانیه را با هم بشماریم!
۱۱،

۱۰،

۹،

۸،

۷

هرچند اگر به تصویر نگاه کنید، شاید بگویید هیچ زنی آن اطراف نیست، اما خوب همین مسئله حل آزمون بینایی همسر پیرمرد را چالش برانگیز کرده است. بیایید تصویر را یک بار دیگر از نظر بگذرانیم؛ یک مزرعه سرسبز، یک خانه که پشت سر مرد قرار دارد، یک بوته سبز کنار دست پیرمرد و یک نرده چوبی سمت چپ پیرمرد قرار دارد. خود پیرمرد نیز دستش را سایه بان چشم هایش کرده تا همسرش را پیدا کند. اما همسرش کجا است؟ آیا همان سمتی است که چشم مرد به آن دوخته شده یا قسمت دیگری از تصویر؟

۶،

۵،

۴،

۳،

۲،

۱

جواب

اگر موفق به پیدا کردن همسر او شده اید، به شما تبریک می‌گوییم، در غیر آن بهتر است به پایین صفحه نگاه کنید. ما او را به شما نشان خواهیم داد.
همسر پیرمرد در تصویر تست هوش
هرچند ممکن است هنوز هم تشخیص او مشکل باشد، اما خوب او رو به روی چشمان شما است. کافی است از نزدیک به تصویر نگاه کنید، حتما او را می‌بینید که در حال نگاه کردن به پیرمرد است.

برای پیدا کردن چهره پیرزن باید تصویر را وارونه کنید. بله او آن پایین کنار پای پیرمرد زیر بوته‌ها پنهان شده است.
فراموش نکنید که توهمات نوری می‌خواهند عملکرد شگفت انگیز مغز شما را به چالش بکشد. آن‌ها ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگو‌ها هستند که با فریب مغز می‌خواهند ضریب هوشی و مهارت بینایی شما را به چالش بکشند./ خبر نامه

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار