گوناگون

جتی که در خدمت سرمایه داران آمریکایی است+ فیلم

جتی که در خدمت سرمایه داران آمریکایی است+ فیلم

آئرو ال-۳۹ آلباتروس، جتی که در خدمت سرمایه داران آمریکایی است و یکی از بهترین هواپیماها از لحاظ فریم ریت در شبیه ساز پرواز میباشد. هواپیمایی بسیار دقیق ویژه کسانی که دوست دارند از پروازهای VFR و اکروبات در شبیه ساز لذت ببرند.در این هواپیما شما قادر خواهید بود از کابین استاد خلبان سیستم های کابین جلو را از کار بیندازید و با کشیدن هود کابین جلو توانایی پرواز خلبان با استفاده از آلات نماوبری و دید کور را بسنجید.

ال - ۳۹ (به چکی:L - 39 Albatros) هواپیمای آموزشی نسل دوم تولید شرکت Aero Vodochody است که در ۴ نوامبر سال ۱۹۶۸ میلادی اولین پرواز خود را انجام داد این هواپیما در سال ۱۹۷۱ وارد به خدمت شد و تا سال ۱۹۹۷؛ ۲۸۰۰ فروند از این هواپیمای آموزشی در تمام مدل‌ها ساخته شده‌اند. جتی که در خدمت سرمایه داران آمریکایی است، یک هواپیمای چند منظوره است که برای پایه، پیشرفته و جنگنده آموزش خلبانی به کار برود.

باوجود اینکه بیشتر آلباتروس‌ها از خدمت رزمی آموزشی کنار گذاشته شده‌اند ولی امروزه حدود سیصد فروند آن‌ها به وسیلهٔ ثروتمندان که بیشترشان آمریکایی هستند خریداری شده و به عنوان جت ترابری استفاده می‌شوند که بهای هریک از این هواپیماها بین دویست تا سیصد هزار دلار می‌باشد


از ویژگی های این پرنده؛ هشدارهای شنیداری چندگانه، پنل تنظیم نور کابین، دکمه های 3 بعدی، چک لیست داشتن، فریم ریت مطلوب، سازگار کامل با FSX و P3D V2.0، قابلیت تنظیم پنل در حالت Cold And Dark، صدای استریو واقعی، اثر شب واقعی بر روی پنل و کابین خلبان، کابین دو بعدی، نشانگرهایی با قابلیت بازتاب نور، افکت دود برای نمایشهای هوایی، قابلیت بازشدن درب کاناپی است.

طول جتی که در خدمت سرمایه داران آمریکایی است 13.12 متر ، ارتفاع 7.4 متر و وزن خالی آن 4.3 تن است. همچنین دارای یک موتور توربوفن 25TL-AI Ivchenko با توان 3790 پوند است و بیشترین سرعت آن 980 کیلومتر بر ساعت است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار