گوناگون

فال روزانه تاروت امروز سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

فال روزانه تاروت امروز سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

پارسینه: فال روزانه تاروت سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ را در ادامه ببینید.

در این بخش فال تاروت روزانه تاریخ سه شنبه ۱۱ بهمن سال ۱۴۰۱ (پیشگویی آینده و فردا) را ارائه کرده ایم با ما همراه باشید.
فال تاروت چیست؟ (Tarot Horoscopes)

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت ارابه: امروز اگر در روابط عاطفی بخواهید زیادی با سرعت پیش بروید ممکن است ناگهان به سرعت گیری برخورد کنید که حسابی تعادلتان را بهم خواهد زد. حتی اگر زندگیتان دارد خیلی خوب پیش می‌رود مشکلات احتمالی را در نظر گفته و تدبیر‌های لازم را در رابطه با آن‌ها بیندیشید تا ناگهان شما را غافلگیر نکنند. اگر احتیاط نکنید شور و هیجان بسیارتان کنترل شما را در دست خواهد گرفت.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت شیطان: امروز لذت بردن از خوبی‌ها و زیبایی‌های زندگی بدون زیاده روی در این زمینه کار ساده‌ای به نظر نمی‌رسد. تحت شرایط فعلی شاید وسوسه شوید در خوردن و آشامیدن زیاده روی کنید، ولی خوشبختانه نیازی نیست اجازه دهید نگرانی از این که مبادا افراط کرده باشید مانع لذت بردن از روزتان بشود. با خیال راحت از آنچه می‌خورید لذت ببرید، همه ما هر از گاهی اجازه داریم این کار را بکنیم، فقط مواظب باشید به سلامت خود آسیب نزنید.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت کیمیاگر: امروز در زمینه به نمایش گذاشتن تفکر هوشمندانه تان می‌توانید بسیار موفق‌تر از هر زمان دیگری باشید. شما می‌توانید در ابتدا حسن نیت خودتان را نشان داده و سپس با ایده‌ها و افکار همراه با ذکاوت خود که همیشه می‌توانید با مهارت خاصی به آن آب و تاب بدهید، آن‌ها را تحت تأثیر قرار دهید. فقط مواظب باشید زرنگ بازی در نیاورید، زیرا این کار در شنونده بازخورد منفی ایجاد خواهد کرد. داشتن تواضع و فروتنی در حال حاضر کلید موفقیت شما خواهد بود.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت قدرت: امروز حتی اگر ترجیح دهید که احساسات خود را از دیگران مخفی کنید، در مکالمات و ارتباطاتی که با دیگران دارید می‌توانید بسیار موثر باشید. اگر به آنچه حس درونیتان به شما می‌گوید اعتماد کرده و به ندای قلبتان گوش کنید، خواهید توانست تبدیل شدن رویاهایتان به واقعیت را با چشم‌های خودتان ببینید. حتی فانتزی‌های رمانتیکی که در سر دارید هم می‌توانند به حقیقت بپیوندند، ولی این اتفاق مستلزم این است که احساس خود را بیان کنید و هراسی از واکنش طرف مقابلتان به دل راه ندهید، در غیر این صورت به خواسته تان نخواهید رسید.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت عدالت: امروز بیان کردن احساسات شدیدی که دارید ممکن است برای شما با کمی استرس همراه باشد، چرا که نیاز‌های فعلیتان و آنچه احساس می‌کنید در حال حاضر با شخصیت همیشگیتان هماهنگ به نظر نمی‌رسند. با این همه هماهنگ کردن خواسته هایتان با آنچه دیگران از شما انتظار دارند و آن تصویری که از شما در ذهن خود دارند برای شما تقریبا غیر ممکن است. ولی این نکته را نیز به یاد داشته باشید که برای رسیدن به توافق با دیگران تنها حرف زدن کافی نیست و شما نیز باید به حرف‌های آن‌ها گوش کنید و ببینید چه می‌خواهند.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت عشاق: امروز برای شما روز عشق است، ولی با این حال مسائل موجود در رابطه عاطفیتان می‌توانند کمی باعث استرس و نگرانی شما شوند. شما معمولا حواستان به این هست که به حد و حدودتان احترام بگذارید، ولی امروز شاید وسوسه شوید که کمی پا فراتر از آن‌ها بگذارید. خوشبختانه اگر نخواهید به این روش تازه ادامه بدهید همه چیز همان طوری که خودتان دلتان می‌خواهد پیش خواهد رفت. برای رسیدن به رضایت در لحظه کاری نکنید که فردا وقتی به آن فکر می‌کنید احساس خوبی نداشته باشید.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت خورشیید: امروز نشان دادن مهربانی و حتی کمی از خود گذشتگی می‌تواند اثرات خیلی خوبی روی روح و روان شما داشته باشد. پس با روی باز به درخواست کمک دیگران جواب مثبت دهید تا از روزتان لذت ببرید. مثبت گرایی شما حتی با حرف زدن با اطرافیانتان به آن‌ها منتقل خواهد شد و مشوق آن‌ها خواهد بود. روحیه بخشنده شما به خودتان باز خواهد گشت و احساس آزادی بیشتری خواهید داشت. اگر به بخشیدن عشق و زیبایی همراه با نوعدوستی به دنیای اطرافتان ادامه دهید می‌تواند اتفاق فوق العاده‌ای برای شما بیفتد.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت قضاوت: امروز اثرگذاری مثبت کلمات شما به حداکثر میزان ممکن رسیده است، پس حرف دلتان را به زبان بیاورید و مطمئن باشید که می‌توانید پیامتان را به درستی به مخاطب رسانده و او را قانع کنید. حتی اگر در گذشته احساس کینه جویی داشته اید، حالا دیگر وقت آن رسیده است که این احساس خود را مجددا مورد بررسی قرار دهید. بهترین رویکرد برای حل کردن مشکلات موجود در رابطه‌ها رویکرد همراه با حساسیت و حمایت است. جدی حرف بزنید، ولی بگذارید طرف مقابلتان از دریای عشقی که در دلتان موجود می‌زند هم آگاه باشد.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت اعتدال: شما عاشق رویاپردازی‌های بلندپروازانه هستید و امروز فانتزی هایتان از همیشه احساسی‌تر هستند و این موضوع باعث شده است که در افکار و رفتارهایتان خیلی عمل گرا و منطقی نباشید. تا زمانی که در مورد رویایی که در سر دارید خیلی خوب و منطقی فکر نکرده اید و تمام جوانب آن را در نظر نگرفته اید از هرگونه نتیجه گیری و اقدام در رابطه با آن خودداری کنید. شما در حال حاضر دوست دارید در فعالیت‌های اجتماعی بسیاری شرکت کنید و این کار شما هیچ اشکالی هم ندارد، ولی این را به یاد داشته باشید که زیاده روی در هیچ کاری خوب نیست.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت پاپ: مهارت‌های مدیریتی شما در اوج کارایی خود قرار دارند، ولی امروز ممکن است ناگهان برخی جزئیات مهم حواستان را پرت کرده و ذهن شما را به خود درگیر کنند. شما خیلی خوب به بالا و پایین کاری که دارید انجام می‌دهید اشراف دارید، با این حال تقریبا غیر ممکن است بتوانید با این همه وسوسه‌های جورواجوری که دور و برتان را گرفته اند به راحتی به مسیرتان ادامه دهید و نظم و انضباط درونیتان به امتحان گذاشته شده است. به خودتان سخت نگیرید، وقت آن است که بار مسئولیت هایتان را سبک کرده و کمی هم استراحت کنید.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت برج: امروز با شور و اشتیاق در آرزوی این هستید که زحمات و همکاری هایتان مورد تایید و تشویق قرار بگیرند، با این حال شرایط و کار‌های روزمره تان شما را به مسیری کاملا متفاوت هدایت خواهند کرد که خودتان فکرش را هم نمی‌کرده اید. اکنون زمان خوبی برای این که به حس درونیتان اعتماد کنید نیست، چرا که در حال حاضر به طور ناخودآگاه به ساده‌ترین راه ممکن جذب می‌شوید و نه هوشمندانه‌ترین راه! متاسفانه باید کمی در نگرشتان تغییر ایجاد کنید، اعتماد به نفس واقعی تنها از درون خودتان می‌تواند ایجاد شود.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت ابله: امروز به سادگی و به شدت تحت تأثیر افکار و ایده‌هایی که دوستان، همکارانتان و یا حتی غریبه‌ها با شما در میان می‌گذرانند قرار خواهید گرفت. حتی ممکن است عاشق کسی شوید که با حرف هایش و فلسفه‌ای که برایتان جالب و تازه است در نگرشتان تغییراتی را ایجاد می‌کند. این وضعیت شما فرصتی فوق العاده برای یادگیری را برای شما فراهم کرده است، ولی شما تا ابد همینطور باقی نخواهید ماند، پس از تجربه‌هایی که این موقعیت برایتان فراهم می‌کند بی آن که جوگیرانه برخورد کنید بیشترین استفاده را ببرید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار