گوناگون

پرش اعجاب آور یک مار از پشت بام یک خانه!+ فیلم

پرش اعجاب آور یک مار از پشت بام یک خانه!+ فیلم

پارسینه: در ادامه ویدئویی از پرش اعجاب آور یک مار از پشت بام یک خانه خواهید دید.

ویدئوی پرش اعجاب آور یک مار از پشت بام یک خانه بسیاری از استرالیایی‌ها را به شوخی واداشته است که دیگر هرگز خانه‌شان را ترک نخواهند کرد.

به گزارش فرارو، این ویدئو فقط پنج ثانیه طول می‌کشد، اما برای ترساندن تقریباً هر کسی که آن را دیده بود کافی بود.

مار موجود در این ویدئو ابتدا روی لبه یک سقف ظاهر می‌شود و سپس بدن خود را به نحوی قرار می‌دهد که به نظر می‌رسد در آستانه سقوط شش متری است. اما بعد کار خارق‌العاده‌ای انجام می‌دهد بدنش را قوس می‌دهد، آن را مانند فنر می‌پیچد و به جلو می‌جهد. سپس در هوا اوج گرفت و قبل از اینکه به داخل بوته راه پیدا کند، به دور از خانه‌ای که از آن پریده بود فرود آمد.

لیزا ون‌گلدر متخصص مارگیری نیز این کلیپ را با عنوان "اینجا یک ویدئوی جالب برای همه است تا ببینند مار‌ها چه کاری می‌توانند انجام دهند" منتشر کرد.

خانم ون گلدر که در کوئینزلند مستقر است، توضیح داد که این مار ممکن است سعی کرده باشد به دنبال سایه باشد یا برای پنهان شدن از آنجا دور شود. آن‌ها زیاد دوست ندارند دیده شوند.

وی گفت: گاهی اوقات پرندگان سعی می‌کنند به آن‌ها حمله کنند، بنابراین ممکن است سعی داشته باشد از دست یک پرنده فرار کند.

لیزا همچنین به این سوال که در ذهن اکثر مردم وجود داشت پاسخ داد: چگونه مار روی پشت بام رفته است؟

وی گفت: مار‌ها واقعاً بالا می‌روند. همه بر این باورند که مار‌های قهوه‌ای شرقی از ارتفاع بالا نمی‌روند، اما در واقع از بدن خود برای حرکت به سمت دیگر و بالا رفتن از چیز‌ها استفاده می‌کنند. من اینگونه مار‌ها را روی پشت بام‌ها، روی لبه‌های پنجره و جا‌های دیگر دیده‌ام.

خبر خوب برای هر کسی که در مجاورت ماری که در این ویدئو است این است که احتمالاً سمی نیست. لیزا گفت: این تصویر واضح نیست، اما شبیه یک مار درختی معمولی است. آن‌ها دوست دارند از ارتفاعات بالا بروند. من نمی‌توانم ۱۰۰ درصد را از روی ویدیو تشخیص دهم. مار‌های درختی معمولی غیر سمی هستند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار