گوناگون

این کشیش با ۲۷۰ ازدواج بدون طلاق رکورددار است! + عکس

این کشیش با ۲۷۰ ازدواج بدون طلاق رکورددار است! + عکس

پارسینه: کشیش اسپانیایی بخاطر ثبت ازدواج های متعدد که هیچ کدام آنها به طلاق نکشیده به سوژه رسانه ها تبدیل شده است.

فرناندو کوواس، یک کشیش اسپانیایی اهل شهر والنسیا، به دلیل سابقه قابل توجه همسریابی با ۲۷۰ ازدواج و بدون طلاق به "کشیش تیندر" لقب گرفته است.

حرفه خواستگاری پدر فرناندو ۱۴ سال پیش آغاز شد. او با یک مرد جوان کاتولیک به نام سالوا در حال قدم زدن بود که گروهی از زنان جوان به او نزدیک شدند. سالوا که تحت تأثیر زیبایی یکی از دختران قرار گرفته بود و می‌دانست که او ارزش‌های کاتولیک را حفظ می‌کنند، از کشیش خواست که او را برایش خواستگاری کند.

پنج ماه بعد، سالوا با ژل، دانشجوی هنر‌های زیبا ازدواج کرد و کار فرناندو کوواس به عنوان «کشیش تیندر» آغاز شد. فرناندو کوواس با درک این موضوع که جامعه غربی به طور فزاینده‌ای سکولار می‌شود از آن زمان نقش خود را به عنوان یک خواستگار بسیار جدی گرفته است.

کشیش اسپانیایی

این کشیش گفت: «افرادی که بسیار متعهد به ایمان خود هستند، به دنبال کسی می‌گردند که شبیه به آن‌ها باشد. این یک نکته بسیار اساسی است. اما جامعه بسیار سکولار شده است و مردم جهل مذهبی و بی علاقگی فوق العاده‌ای دارند. آن‌ها هیچ علاقه‌ای به مفایهیم مانند خدا ندارند، زیرا این گونه تربیت نشده اند. کسانی که می‌خواهند ایمان خود را حفظ کنند به آن اهمیت زیادی می‌دهند و می‌خواهند چنین شخصی را پیدا کنند.»

در طول سال‌ها، پدر فرناندو فرم ویژه‌ای تهیه کرد که از مردم می‌خواهد آن را پر کنند تا شانس خود را برای ملاقات با فرد مناسب خود به حداکثر برسانند. این شامل جزئیاتی مانند نام، نام خانوادگی، سن، سال تولد، قد، تحصیلات، شغل فعلی، سرگرمی‌ها، فضایل، کاستی‌ها، چیز‌هایی است که در شریک زندگی به دنبال آن هستید، و بدیهی است که میزان تعهد به کلیسا یکی از آن‌ها است./رصد اقتصادی

ارسال نظر

 • رز

  این مرد زن باره است هرره گریش چه ربطی به ایمان داره؟

 • آزاد

  بازم خوبه که نا مشروع به خواسته ی دلش نرسیده و ازدواج کرده .....

 • ش ر

  خوش به حالش ما تو یکیش ماندیم از کجا میاره شکمشونو پر میکنه اگه مثل ما ماهی یک دلار یارانه بگیره فکر کنم از پس هزینه شون بر میاد و نگرانی نداره در هر صورت که حساب کنی کار درستو خودش میکنه

 • علی

  تو بلاد کفر کار و رفاه و امنیت هست، تو ایران شب بخوابی صبح بیدار بشی ببینی همه چی چند برابر شده باشه

 • آرش

  عجب....گمان کردم یکی داره نزدیک میشه به رکوردم

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار