گوناگون

ادعای پاکستان درباره وقوع یک حمله تروریستی از درون خاک ایران

ادعای پاکستان درباره وقوع یک حمله تروریستی از درون خاک ایران

پارسینه: روابط عمومی ارتش پاکستان (ISPR) اعلام کرد که در حمله به نیروهای مسلح این کشور چهار نیروی امنیتی در اثر حمله تروریست‌ها از «خاک ایران» کشته شده اند.

روابط عمومی ارتش پاکستان (ISPR) اعلام کرد که در حمله به نیرو‌های مسلح این کشور چهار نیروی امنیتی در اثر حمله تروریست‌ها از «خاک ایران» کشته شده اند. روابط عمومی ارتش پاکستان افزود: این حادثه زمانی رخ داد که تروریست‌ها از آن سوی مرز پاکستان و ایران، کاروانی از نیرو‌های امنیتی را که در امتداد شکاف در منطقه چوکاب در منطقه پنجگور بلوچستان در حال گشت زنی بودند، هدف قرار دادند.

به نقل از شفقنا و به گزارش جئو تی وی پاکستان، روابط عمومی ارتش پاکستان افزود: این حادثه زمانی رخ داد که تروریست‌ها از آن سوی مرز پاکستان و ایران، کاروانی از نیرو‌های امنیتی را که در امتداد شکاف در منطقه چوکاب در منطقه پنجگور بلوچستان در حال گشت زنی بودند، هدف قرار دادند. ساعاتی قبل از حمله به نیرو‌های امنیتی، چهار تروریست در تیراندازی که در جریان یک عملیات اطلاعاتی در بلوچستان پاکستان رخ داد، کشته شدند.

شاخه رسانه‌ای ارتش اعلام کرده که در واکنش به این حمله از طرف ایرانی خواسته شده تا تروریست‌ها را تعقیب کند.

ارسال نظر

 • ببر مازندران

  همیشه شعبون یه بار رمضون کم از خاک پاکستان تروریستها مردم ما رو شهید نکردن باید مرزبانی دو کشور یه بار برای همیشه شر اینا رو کم کنن

 • صفیه

  دست پرونده‌ای مولوی بودن مولوی باید پاسخگو باشه

 • ناشناس

  عجیب اتفاقی واقعأ مشکوک است مگر می‌شود در مرزی که نیروهای دوطرف حضور دارن از طرف ایران تروریست ها بتوانند وارد مرز ها شوند؟؟؟امیدواریم با توجه به اینکه در چهل سال گذشته چنین اظهاراتی از سوی ارتش پاکستان بیان وگفته نشده چی شده در این موقعیت وایامی رسانه ارتش پاکستان چنین مطلبی را نشر داده.امیدوارم به عنوان یک شهروند ایرانی که همیشه شاهد تیراندازی تروریست ها از داخل خاک پاکستان بطرف مرزبانان ایرانی بودیم این یک خدعه سیاسی نباشد... دشمنان دو ملت ایران وپاکستان از نظر بنده همیشه در حال خدعه بودن در ۲۰۰سال گذشته هیچ یک از اتفاقات رخ داده در ایران به نفع همسایگان نبوده به نفع اقوام بلوچ نبوده

 • ناشناس

  سال ها پاکستان مامن و پناهگاه تروریست ها از جمله ریگی ها بوده است به قول معروف چاه کن ته چاه است

 • ناشناس

  چیزی که عوض داره گله نداره.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار