گوناگون

غافلگیرکردن دختر مورد علاقه در آسمان! |ببینید

غافلگیرکردن دختر مورد علاقه در آسمان! |ببینید

پارسینه: جوان عاشق با روشی جالب و غافلگیرکننده به دختر مورد علاقه اش در داخل هواپیمای در حال پرواز در آسمان پیشنهاد ازدواج داد.

به گزارش پارسینه ، هزاران راه خلاقانه برای پیشنهاد ازدواج به دختر مورد علاقه وجود دارد. اما مطمئنا طرح این سوال در هزاران پا بالاتر از زمین در حین پرواز مطمئناً راهی دلچسب برای بیان احساسات است. با چنین ژست عاشقانه ای، مردی در میانه پرواز ایر ایندیا به بمبئی، یک پیشنهاد ازدواج غافلگیرکننده برای دوست دخترش برنامه ریزی کرد. کلیپ مربوط به پیشنهاد ازدواج او اکنون در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

در ویدئویی که توسط کاربر "رامش کوتنانا" در لینکدین منتشر شد، این مرد برای غافلگیرکردن دختر مورد علاقه اش، بلیط همان پروازی را رزرو کرد که این دختر در حال سفر به بمبئی بود.

این کلیپ با این صحنه شروع می‌شود که این مرد عاشق پیشه تعدادی از عکس‌های خود و این دختر را با هم حمل می‌کند. پس از رسیدن به صندلی، این مرد ماسک صورتش را برمی دارد و لبخند می‌زند. لحظاتی بعد او زانو زده و جعبه حلقه را باز می‌کند تا از نامزدش که از این حرکات شوکه شده بود خواستگاری کند.

لحظاتی بعد این دختر از روی صندلی بلند می‌شود و در حالی که احساساتی شده می‌گوید «اوه خدای من!»، او در حالی که همسفرانش در حال کف زدن هستند، مرد مورد علاقه اش را در آغوش می‌گیرد.

به گفته مقامات شرکت هواپیمایی ایر ایندیا، این اتفاق جالب در تاریخ ۲ ژانویه زمانی رخ داد که این زن از لندن به بمبئی از طریق حیدرآباد در حرکت بود./شمانیوز

ارسال نظر

 • کورد ایلام

  حالا کار نداریم ممکنه الکی باشه چون اگر مورد علاقس چطور همینجوری شانسی سوار پرواز شدن و خیلی مسائل دیگه ولی این قرتی بازیا چیه آخه برو دست بابا ننتو بگیر یه پاکت شیرینی بخر بیفت دنبالشون برو دخترو بگیر بابا جان این چه کاریه با اون آدمس دهنت خجالتم نمی‌کشه خخخخخخ. آخه از این مدل آدما تو کارمون داریم آخ چقدر چندشن دقیقا عینه زنا رفتار میکنند همشم دوست دارن بگن ما طرفدار زن زن سالاری هستیم

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار