گوناگون

طول انگشت کوچکت چقدر است تا بگویم چه شخصیتی داری

طول انگشت کوچکت چقدر است تا بگویم چه شخصیتی داری

پارسینه: آیا می دانستید که طول انگشت کوچک شما می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت و سبک رفتارتان بگوید.

برترین‌ها: آیا می دانستید که طول انگشت کوچک شما می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت و سبک رفتارتان بگوید.

طول انگشت کوچک
شماره ۱

اگر طول انگشت کوچک شما شماره یک است، از خواسته‌ها، نیازهایتان آگاه هستید. شما دوست دارید در جمع بدرخشید. شما درون و ذهن آرامی دارید و برای تصمیم گیری بسیار سنجیده عمل می کنید. به اهدافتان پایبند هستید. شما براحتی می توانید ذهن، احساسات و افکارتان را کنترل کنید. مکان های آرام را دوست دارید و از مکان ها یا افرادی که ذهن شما را آشفته می کنند فرار می کنید. شما دوست دارید در همه جنبه های زندگیتان تعادل داشته باشید. اگرچه جاه طلبی نیستید، اما آماده اید تا خودتان را بسازید. ممکن است کمی درونگرا باشید اما خودتان را فردی مستقل نشان می دهید. شما به نظر اطرافیانتان مغرور و متکبر هستید.

شماره ۲

طول انگشت کوچک در صورتی که شبیه دست شماره دو باشد، شما هوش هیجانی بالایی دارید و شنونده خوبی برای حرف های دیگران هستید. برای منطق و احساس به یک اندازه ارزش قائل هستید. خودتان را در موقعیت‌ها یا روابطی که با ارزش‌های شما همخوانی ندارند یا به شما آسیب می‌رسانند، دور نگه می دارید. ببخشیدن و فراموش کردن برایتان سخت است. گاهی لجباز می شوید و دیگران را قضاوت می کنید. شما از کمک کردن به دیگران، غذا دادن به افراد نیازمند و تأمین نیازهای دیگران لذت می برید. با همه صمیمی هستید، اما دوست ندارید همه از زندگی شخصی شما مطلع باشند. ارزش ها و اصول زندگیتان را قبول دارید و هیچوقت خط قرمزتان را رد نمی کنید و به کسی هم اجازه نمی دهید این کار را انجام دهد. جاه طلب هستید و رویاهای بزرگی دارید.

شماره ۳

و اگر طول انگشت کوچک شما دست شماره سه باشد، حساس و احساساتی هستید. عشقتان را بیش از حد می بخشید. افکارتان را به دیگران نمی گویید. گاهی منطقی و گاهی از روی احساس تصمیم می گیرید. بسیار رازدار و جسورید. محتاط و با درایت هستید و به راحتی تحت تأثیر حرف دیگران قرار نمی گیرید و برایتان مهم نیست. استانداردهای بالایی در زندگیتان دارید. سادگی و ساده بودن را دوست دارید. به اهدافتان اهمیت می دهید و برای رسیدن به آن تلاش می کنید. زندگی عاشقانه برایتان خیلی با ارزش است و همیشه به شریک زندگی یا نیمه گمشده تان فکر می کنید. وقتی اطرافیانتان شما را درک نمی کنند کاملاً تهاجمی رفتار می کنید و یا صدایتان را بلند می کنید. شما در زمینه های شغلی سیاسی، تجارت و هنر به موفقیت می رسید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار