گوناگون

تصاویر/ جرثقیلی که هتل شد

تصاویر/ جرثقیلی که هتل شد

پارسینه: چرثقیل دیروز و هتل امروز 250تن وزن و 50متر بلندی دارد. اقامت در این هتل که Faralda نام دارد و شامل منظره‌ای 360درجه‌ای از پایتخت هلند نیز می‌شود

به گزارش پارسینه ، طراح هلندی چرثقیل از رده خارج را تبدیل به هتل لوکسی دارای اتاق‌های گردان، اسپا، استخر و وسایل صوتی و تصویری کرده است.

چرثقیل دیروز و هتل امروز 250تن وزن و 50متر بلندی دارد. اقامت در این هتل که Faralda نام دارد و شامل منظره‌ای 360درجه‌ای از پایتخت هلند نیز می‌شود شبی 500دلار برای مسافر‌های داخلی و خارجی هزینه دارد.


ارسال نظر

 • سامان میرزائی

  این هتل در نزدیک شهر هارلینگتون قرار گرفته است. هر کدام از این جرثقیل ها در سال های ۱۹۶۰ کار می کرده اند و سپس به اتاق های لوکس برای اقامت مسافرین تبدیل شده است.
  هر کدام از این اتاق ها با تمامی امکانات مجهز شده اند و البته نکته بسیار مهم در مورد آن ها قابل تغییر بودن مکان و زاویه اتاق است. شما می توانید جرثقیل ها را تکان دهید تا زاویه اتاق و حتی مکان آن تغییر کند.
  این اتاق ها با هزینه نه چندان ارزان به صورت شبی ۴۰۰ دلار برای اجاره گذاشته شده است که البته از همان روزهای اولیه بازگشایی هتل شلوغ بوده است چرا که زندگی در جرثقیل واقعا ایده جالبی است.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار