گوناگون

نتایج قرعه‌کشی رقابت‌های کشتی فرنگی در مجارستان اعلام شد

نتایج قرعه‌کشی رقابت‌های کشتی فرنگی در مجارستان اعلام شد

قرعه‌کشی رقابت‌های کشتی فرنگی تورنمنت رنکینگ مجارستان برگزار شد و ۱۳ فرنگی کار ایران در این رقابت‌ها رقیبان خود را شناختند.

به گزارش پارسینه و به نقل از ایسنا، در وزن ۵۵ کیلوگرم که با حضور ۴ کشتی‌گیر و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، پویا دادمرز به مصاف نوگزاری تسورتسومیا، دارنده مدال نقره جهان از گرجستان، مارات گاریپوف از برزیل و الدانیز عزیزلی قهرمان جهان از آذربایجان می‌رود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۸ شرکت کننده دارد، مهدی محسن‌نژاد در دور اول به مصاف ولی زاده می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان کیم از کره جنوبی و سلطانگالی از قزاقستان می‌رود. امیررضا ده بزرگی دیگر نماینده کشورمان در این وزن در آن‌سوی جدول در دور نخست به مصاف پریدون ابولادزه از گرجستان می‌رود و در صورت پیروزی در این مبارزه در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده نمایندگان الجزایر و آمریکا مصاف می‌دهد.

در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، میثم دلخانی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با انس باشار از ترکیه کشتی می‌گیرد.

در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۱۳ شرکت کننده دارد، محمدرضا گرایی که در بالای جدول حضور دارد در دور نخست با سلیمان نصر از تونس مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده سیلا از فرانسه و جونی ختسوریانی از گرجستان می رود. سعید اسماعیلی دیگر نماینده کشورمان که در پایین جدول حضور دارد، در دور اول با نستور آلمانزا از شیلی کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف والنتین پتیک از مولداوی می‌رود.

در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۱۳ نفر حضور دارند، دانیال سهرابی در دور اول با حسرت جعفراف، دارنده مدال نقره جهان از آذربایجان مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور بعد به مصاف کریستوفر کلانی از مجارستان می‌رود.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۱۹ نماینده دارد، محمدعلی گرایی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با روبرت فریتچ دارنده مدال نقره جهان (۷۲ کیلوگرم) از مجارستان پیکار می‌کند. محمدرضا مختاری دیگر نماینده کشورمان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف پاول پوکلاویچ از کرواسی می رود. نمایندگان کشورمان در صورت پیروزی مقابل حریفان خود در مرحله نیمه نهایی رو در روی هم قرار خواهند گرفت.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۸ نفر حضور دارند اشکان سعادتی‌فر در دور نخست با اسپنسر وودس از آمریکا کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این حریف، در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان گلا بولکوادزه از گرجستان و کارلو کودریچ از کرواسی می‌رود.

در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۱۸ نفر شرکت کرده‌اند، محمدحسین محمودی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با تورنیکه جاماشویلی از گرجستان مبارزه می‌کند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۱۱ نفر حضور دارند، محمدهادی ساروی در دور اول با تاماس لوای از مجارستان کشتی می‌گیرد و در صورت گذر از این حریف، در دور دوم به مصاف جوزف راو از آمریکا می‌رود. شایان حبیب زارع، دیگر نماینده کشورمان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با الکس زوکه از مجارستان پیکار می‌کند.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۱۲ شرکت کننده دارد، فردین هدایتی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده کشتی میان رضا کایالپ قهرمان چند دوره جهان و دارنده مدال‌های نقره و برنز المپیک از ترکیه و کاندلاکی از آذربایجان پیکار می‌کند.

برنامه این مسابقات به شرح زیر است:
شنبه ۱۹ خردادماه:
ساعت ۱۲ تا ۱۶:۳۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۶۰، ۶۳ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۲: رقابت های رده بندی و فینال اوزان فوق
یک‌شنبه ۲۰ خردادماه:
ساعت ۱۲ تا ۱۶:۳۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۵۵، ۶۷، ۷۲، ۷۷، ۸۲، ۸۷ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۲: رقابت‌های رده بندی و فینال اوزان فوق

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار