گوناگون

پس از استعفای خادم، بنی‌تمیم و لایق هم کناره‌گیری کردند

پس از استعفای خادم، بنی‌تمیم و لایق هم کناره‌گیری کردند

پارسینه: پس از استعفای رسول خادم، حمید بنی تمیم نایب رییس و رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی در نامه ای به اعضای مجمع عمومی فدراسیون کشتی، از سمت های خود استعفاء دادند.

متن نامه حمید بنی تمیم نایب رییس فدراسیون کشتی به شرح زیر است:

اعضای محترم مجمع عمومی فدراسیون کشتی
باسلام و احترام
بواسطه اعتمادی که جناب آقای دکتر رسول خادم و شما عزیزان به بنده داشتید افتخار بزرگ و فرصت ارزنده ای برای اینجانب فراهم شد که حدود پنج سال بعنوان خدمتگزار در فدراسیون کشتی انجام وظیفه نمایم.
در این مدت پنج سال بارها بواسطه موفقیت ورزشکاران اشک شوق ریختیم و از اهتزار پرچم میهن عزیزمان و ترنم سرود ملی کشورمان احساس غرور کردیم و از عدم کسب نتیجه دلخواه ناراحت و غمگین شدیم.
اما اکنون که رسول کشتی تصمیم به کناره گیری گرفته اند اینجانب نیز استعفای خود را از سمت نایب رئیسی فدراسیون اعلام می نمایم و امیدوارم حضور بنده برای خانواده بزرگ کشتی ایران مثمر ثمر بوده باشد.
از همه همکاران خود در فدراسیون، هیئت ها، کادرهای فنی، ادارات کل، بخش خصوصی، حامیان مالی، وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و همه کسانی که برای کمک به موفقیت قهرمانان ملی خود گام برداشته اند تشکر می نمایم.
امیدوارم وزارت ورزش و جوانان در اسرع وقت نسبت به انتخاب سرپرست فدراسیون اقدام کند و از آنجاکه با توجه به برگزاری رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام "گرامیداشت زنده یاد سید جعفر موسوی" (در روزهای پنج شنبه و جمعه هفته جاری) هم اکنون در مشهد مقدس حضور دارم، تلاش می کنیم این مسابقات به بهترین شکل ممکن برگزار و با کمک همکاران امور جاری فدراسیون تا تعیین سرپرست به شکل مناسبی دنبال شود.
با آرزوی بهترین ها برای کشتی کشور
حمید بنی تمیم

رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی در نامه ای به مجمع عمومی فدراسیون از سمت خود استعفاء داد.

در متن استعفای لایق آمده است:

اعضای محترم مجمع عمومی فدراسیون کشتی
با سلام و احترام
برخود وظیفه می دانم بعد از استعفاء ریاست محترم فدراسیون کشتی کناره گیری خود را اعلام نموده و آرزوی عزت و سربلندی کشتی را از خدواند متعال خواستارم. از تمامی روسای محترم هیات های کشتی سراسر کشور، اعضای کادر های فنی، کشتی گیران عزیز و کارمندان محترم فدراسیون حلالیت می طلبم.
امیدوارم وزارت ورزش و جوانان در اسرع وقت نسبت به انتخاب سرپرست فدراسیون اقدام کند و از آنجاکه با توجه به برگزاری مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ برتر کشتی آزاد در فردا (پنج شنبه) در گرگان راهی این شهر هستم، تلاش می کنیم این مسابقات به بهترین شکل ممکن برگزار و با کمک همکاران امور جاری فدراسیون تا تعیین سرپرست به شکل مناسبی دنبال شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار