گوناگون

یورو ۲۰۲۴؛

هلند ۲-۱ ترکیه؛ نارنجی پوشان آخرین مسافر نیمه نهایی

هلند 2-1 ترکیه؛ نارنجی پوشان آخرین مسافر نیمه نهایی

هلند موفق شد در مرحله یک چهارم نهایی ترکیه را با برتری دو بر یک شکست دهد و به دیدار نیمه نهایی برسد.

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه، در آخرین بازی مرحله یک‌چهارم نهایی یورو 2024 تیم‌های ملی هلند و ترکیه از ساعت 22:30 امشب (شنبه) در ورزشگاه المپیک برلین به مصاف هم خواهند رفت.

هلند: وربروخن، دفری، فن‌دایک، دومفریس، آکه، ریندرز، سیمونز، شوتن، برخواین، خاکپو و دپای

ترکیه: گونوک، آکایدین، چالهان‌اوغلو، بارداکچی، اوزکان، گولر، مولدور، ییلدیز، کادی‌اوغلو، ییلماز و آیهان

شرح گل:

ترکیه ۱-۰ هلند (آکایدین دقیقه ۳۵): ارسال کرنر توسط هاکان با دخالت مدافعان هلند همراه شد و توپ آردا گولر رسید که سانتر این بازیکن امنیت آسمان محبت جریمه هلند را به خطر انداخت و آکایدین با ضربه سر خود گل اول بازی را به ثمر رساند.

هلند ۱-۱ ترکیه (استفان دی‌فرای دقیقه ۷۰): کرنر ارسال شده با پرواز استفان دی فرای همراه شد و مدافع پیش ساخته هلندی موفق شد بالاتر از همه با ضربه سر خود گل تساوی بازی را به ثمر برساند.

هلند ۲-۱ ترکیه (کودی گاکپو دقیقه ۷۵): پاس عرضی دامفریز در نقطه کور مدافعان ترکیه زیر پای گاکپو قرار گرفت و این بازیکن با پای راست خود گل دوم هلند را وارد دروازه ترکیه کرد.

اخطار: 

هلند: ژاوی سیمونز (۲۹)

دقایق حساس:

دقیقه ۱: دپای به سمت محوطه جریمه ترکیه هجوم برد اما ضربه خوبی به توپ نزد.

دقیقه ۱۰: ضربه از راه دور اوزجان با اختلاف زیادی به بیرون رفت.

دقیقه ۳۹: گاکپو علی رغم تک به تک شدن با دروازه‌بان ترکیه ضربه خوبی به توپ نزد.

دقیقه ۴۶: با شروع نیمه دوم هلند به دنبال این خواهد بود که هرچه زودتر به گل تساوی برسد.

دقیقه ۵۰: سانتر بلند فن دایک روی سر وخورست فرود آمد و او به خوبی دپای را صاحب موقعیت کرد اما ممفیس تعادل خودش را در هنگام زدن ضربه نهایی از دست داد.

دقیقه ۵۵: شوت مستقیم آردا گولر از پشت ضربه ایستگاهی به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

دقیقه ۶۲: برنامه‌ریزی خوب هلندی‌ها باعث شد که نارنجی پوشان به محوطه جریمه ترکیه برسند اما بی‌ دقتی دپای روی حرکت فوق العاده دامفریز ثمری نداشت.

دقیقه ۶۴: ضربه کاشته هاکان توسط مدافعان هلند برگشت داده شد اما توپ به کنان رسید و شوت ییلدیز از پشت محوطه جریمه توسط فروبروخن با یک دست مهار شد.

دقیقه ۶۹: دپای و دامفریز توپ را به محوطه جریمه ترکیه رساندند ولی مدافعان ترکیه توپ را برگشت دادند؛ با این حال در موج دوم حمله ژاوی سیمونز توپ را در قوس محوطه جریمه کنترل کرد و به گاکپو رساند اما روازه‌بان ترکیه به خوبی این توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه ۷۴: حرکت عمقی ممفیس دپای با ضربه بد او همراه شد و توپ بیرون رفت.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار