گوناگون

پیشکسوت پرسپولیس: امیدوارم بیرانوند برنگردد

پیشکسوت پرسپولیس: امیدوارم بیرانوند برنگردد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم مدیران باشگاه بازیکنان بهتری نسبت به اوستون اورونوف و عبدالکریم حسن به خدمت بگیرند که سرمربی دستش باز باشد.

به گزارش پارسینه؛ حمید درخشان روز پنجشنبه، در خصوص جدایی ۳ بازیکن تاثیرگذار تیم پرسپولیس اظهار داشت: به اعتقاد من نباید کسی را به زور نگه داریم. وقتی بازیکنی دلش با تیم نباشد قطعا کیفیت فنی او هم به طور طبیعی پایین می‌آیید. این رفت و آمدها در همه تیم‌ها عادی است و نمی‌شود یک بازیکن را تا آخر در تیم نگه داشت. پرسپولیس جایگاه خودش را دارد و امیدوارم بازیکنانی که از تیم رفتند بعدها افسوس نخورند.

وی افزود: امیدوارم در فصل نقل‌وانتقالات پرسپولیس دوباره با بیرانوند قرارداد نبندد و از او چشم‌پوشی کنند. چون به نظر من او دیگر دلش با پرسپولیس نیست و دوم اینکه با احساسات هواداران بازی کرد. در حال‌حاضر باشگاه می‌تواند با کمک‌های اسپانسرهای خود بهترین دروازه‌بان را جذب کند که خیال هواداران هم راحت شود. اما خوشبختانه ما امیررضا رفیعی را داریم و در فصل قبل هم شاهد بودیم چه دروازه‌بان باکیفیتی است.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد آمدن خوان کارلوس گاریدو سرمربی اسپانیایی، گفت: در فوتبال ایران نمی‌شود بگوییم مربی اسپانیایی یا کروات می‌تواند به داد تیم‌ها برسد چون همه شاهد هستیم در فوتبال کشورمان هر نوع مربی آمده است و نمی‌شود بگوییم لیگ ایران به این سبک‌ها عادت دارد اما من امیدوارم او بتواند سریع دل هواداران را به دست آورد و اینکه بتواند در آسیا با پرسپولیس بهترین نتیجه را کسب کند.

درخشان درباره حضور پرسپولیس در لیگ نخبگان آسیا، یادآور شد: وقتی اسم لیگ نخبگان می‌آید یعنی چند سطح بالاتر از لیگ خودمان است و باید در این بازی‌های بهترین بازیکنان را در اختیار داشته باشیم. در حال‌ حاضر پرسولیس یک باشگاه خصوصی شده و ما هم می‌توانیم بازیکنان خوبی جذب کنیم و امیدوارم مدیران باشگاه بازیکنان بهتری نسبت به اورونوف و عبدالکریم حسن به خدمت بگیرند که سرمربی دستش باز باشد.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار