گوناگون

چراغ سبز ۲ بازیکن برای پیوستن به استقلال

چراغ سبز 2 بازیکن برای پیوستن به استقلال

2 هافبک مس رفسنجان برای حضور در استقلال چراغ سبز نشان دادند.

پارسینه: منتظر محمد، بازیکن جوان و عراقی استقلال ، این فصل را به صورت قرضی برای مس رفسنجان به میدان رفت و عملکرد بسیار خوبی نیز در این تیم داشت. او در پایان فینال جام حذفی از علاقه اش برای بازی با لباس استقلال صحبت کرد.

وی در مورد اینکه فصل بعد به استقلال بازخواهد گشت یا خیر، گفت: همانطور که می دانید 2 سال دیگر با استقلال قرارداد دارم. با تیم مس فصل خیلی خوبی را سپری کردم. قرار است در چند روز آینده با باشگاه استقلال مذاکره کنیم. چه در این تیم بمانم و چه بروم، برای استقلال آرزوی موفقیت می کنم.

منتظر محمد درخصوص اینکه علاقه خودش در این زمینه چیست، توضیح داد: همانطور که می دانید، بازی کردن برای چنین تیم هایی افتخار است. من از طریق باشگاه استقلال وارد فوتبال ایران شدم. بازی برای چنین تیم بزرگ و پرهواداری، افتخار بزرگی است. برای من نیز این شانس وجود نداشت که در این فصل بازی کنم اما اگر بخواهم نظر خودم را بگویم، قلبا دوست دارم به استقلال برگردم و برای این تیم بازی کنم.

در ادامه فرشید باقری، دیگر هافبک مس هم از علاقه خود به استقلال پرده برداشت و گفت: من دوست دارم برگردم به تیم محبوبم استقلال، 5 سال در آن تیم بودم و دوست دارم تیم گردن کلفتی بسته شود و بروم برای قهرمانی با آنها، تحت هر شرایطی دوست ندارم برگردم، دوست دارم در شرایطی خیلی خوب به این تیم بروم، هواداران استقلال لیاقت این را دارند تا یک تیم خیلی خوب داشته باشند.

 

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار