گوناگون

کناره گیری استقلال از لیگ برتر صحت دارد؟!

کناره گیری استقلال از لیگ برتر صحت دارد؟!

از ساختمان سعادت آباد محل وقوع باشگاه استقلال خبر می رسد چنانچه فصل آینده بازی های لیگ برتر با حضور کمک داور ویدئویی برگزار نشود آبی پوشان از حضور در این مسابقات انصراف می دهند و تنها در بازی های لیگ نخبگان شرکت خواهند کرد.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر ورزشی؛ ماه هاست که مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال می گوید فصل آینده بازی های لیگ برتر با حضور کمک داور ویدئویی برگزار می شود اما علی تارقلی زاده مسئول کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال مدعی شده است به دلیل بدقولی شرکت تجهیز و توسعه ترخیص تجهیزات مربوط به کمک داور ویدئویی دچار مشکل شده است و اگر این مشکل رفع نشود، فصل آینده هم بازی های لیگ برتر بدون حضور کمک داور ویدئویی برگزار خواهد شد.

باشگاه استقلال معتقد است این فصل از اشتباهات داوری به خصوص در بازی های سپاهان و مس رفسنجان آسیب زیادی دیده است و از سویی نبود کمک داور ویدئویی موجب شده تا رقیب سود زیادی از اشتباهات داوری ببرد.

بر همین اساس باشگاه استقلال معتقد است اگر قرار باشد فصل آینده بازی ها بدون حضور کمک داور ویدئویی برگزار شود، بهتر است در مسابقات لیگ برتر شرکت نکند! این در حالی است که آبی ها از اواخر شهریور ماه درگیر مسابقات لیگ نخبگان آسیا خواهند شد.

 

ارسال نظر

 • ایرانی

  درک

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار