گوناگون

قرارداد مهاجم استقلال یک سال کم شد

قرارداد مهاجم استقلال یک سال کم شد

گفته می شود قرارداد مهاجم استقلال با این تیم به یک فصل کاهش پیدا کرده است و احتمال جدایی او وجود دارد.

۰به گزارش همشهری آنلاین در موعد پیش‌فصل رقابت‌های فصل بیست‌وسوم مهرداد محمدی در حالی به استقلال پیوست که باشگاه استقلال درخصوص انتقال این بازیکن در آن مقطع زمانی این‌طور مطرح کرد که: «مهرداد محمدی ظهر امروز با حضور در دفتر آقای حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال، قرارداد دوساله‌ خود را با باشگاه امضا کرد.» اما طی روزهای اخیر برخی گمانه‌زنی‌ها درباره محمدی مطرح شد که این بازیکن قراردادش با استقلال به اتمام رسیده و بعید است که برای فصل بعدی آبی‌پوش باقی بماند.

درخصوص این بازیکن شنیده‌ها حکایت از آن دارد که قرارداد مهرداد محمدی طی برگزاری رقابت‌های فصل گذشته توسط علی خطیر به یک سال کاهش پیدا کرده است. حال اینکه این اتفاق با اطلاع سرمربی بوده یا خیر خود یک ابهام بزرگ محسوب شده اما با توجه به اظهارات جنجالی و دور از شأن این بازیکن بعد از پایان دیدار با پیکان و احتمال محرومیت سنگین برای محمدی، به‌نظر هر احتمالی ازجمله جدایی از استقلال، برای فصل بعد وجود خواهد داشت.

پیش از این درباره قرارداد بلانکوی آرژانتینی نیز به این موضوع اشاره کرده بودیم که علی خطیر، مدیرعامل سابق استقلال بدون اطلاع سرمربی آبی‌ها تمام تلاش خود را کرده بود تا قرارداد این مهاجم را نیز به یک سال کاهش دهد که البته در این امر ناکام مانده بود.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار