گوناگون

توصیه های جالب پیشکسوت پرسپولیس به جواد نکونام برای ادامه لیگ

توصیه های جالب پیشکسوت پرسپولیس به جواد نکونام برای ادامه لیگ

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که صحبت‌های غیر فوتبالی مسئولان تیم‌ها، زیبایی، جذابیت و حساسیت لیگ برتر را از بین می‌برد.

به گزارش پارسینه، بهروز رهبری‌فرد در حاشیه دیدار خیریه تیم ملی جام جهانی ۹۸ و تیم جانبازان درباره کیفیت لیگ امسال اظهار داشت: لیگ حساس شده و این جزو زیبایی‌های فوتبال است اما این جذابیت و حساسیت با صحبت‌های خارج از عرف فوتبال و مسائل فنی در حال از بین رفتن است. فوتبال همین است و نمی‌دانم چرا در فوتبال ما بزرگ‌ترها درست صحبت کردن را آموزش نمی‌دهند؟! فوتبال اروپا را پخش می‌شود و می‌بینیم که مربیان تیم‌ها با چه ادبیاتی درباره یکدیگر و تیم‌های حریف صحبت می‌کنند اما در فوتبال ما همه دنبال مسائل غیر فوتبالی هستند.

وی افزود: به نظرم تیم استقلال، تیم خیلی خوبی بوده است و تا همین امروز هم لیاقت قهرمانی دارد. شرایط پرسپولیس و حتی سپاهان و تراکتور که هزینه کرده و زحمت کشیدند هم همینطور است. با این حال، ذات فوتبال همین است و در نهایت یک تیم قهرمان و دیگری نایب قهرمان می‌شود اما صحبت‌های(غیر فوتبالی) که مطرح می‌شود، جذابیت فوتبال را از بین می‌برد. با این حرف‌هایی که بزرگ‌ترهای تیم‌ها می‌زنند، جوانانی که تا این اندازه پیگیر این رشته هستند، از فوتبال و ورزش زده می‌شوند. خیلی متاسفم که لیگ به این زیبایی داریم اما آدم‌های بزرگ فوتبال ما اینقدر کوچک هستند!

رهبری‌فرد در واکنش به برخی اطلاعات و شاید آدرس‌های غلطی که به هوادار منتقل و شنیده می‌شود که هواداران کوچک و بزرگ استقلال ادعای مربیان این تیم را درباره دست‌های پشت پرده تکرار می‌کنند، ادامه داد: اگر شرایط برعکس بود و پرسپولیس در چنین شرایطی قرار داشت، آیا پرسپولیس هم باید همین اطلاعات و آدرس‌ها را می‌داد؟ جواد نکونام یکی از بهترین فوتبالیست‌های ایران بوده و در لالیگا بازی کرده است. با او در پاس و تیم ملی هم‌بازی بودم و شخصیت خیلی خوبی دارد اما تحت فشار است. میلیون‌ها نفر هوادار استقلال هستند و معتقدم که بهتر است فضا را آرام کنند و در آرامش لیگ را ادامه دهند تا جوان‌های علاقه‌مند، از فوتبال زده نشوند.

 

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار