گوناگون

حمایت جالب دختر گواردیولا از مردم فلسطین+ عکس

حمایت جالب دختر گواردیولا از مردم فلسطین+ عکس

دختر گواردیولا به نشانه حمایت از فلسطین از چفیه استفاده کرد.

به گزارش پارسینه و به نقل از همشهری آنلاین، «دختر گواردیولا حامی غزه مقابل جنایت اسرائیل»، این گزارش امروز(سه شنبه) شبکه الجزیره از اقدام انسانی ماریا، دختر سرمربی سیتی در حاشیه مراسم جشن قهرمانی در لیگ انگلیس است. اسرائیل از زمان آغاز جنگ علیه غزه بیش از ۳۵ هزار فلسطینی را به شهادت رسانده که نیمی از قربانیان کودکان هستند.

پپ گواردیولا هفته گذشته در اظهاراتی تکان دهنده درباره وضعیت بد جهان، همه نگاه ها را به سوی جنایت رژیم اشغالگر در غزه برد. هرچند پپ نامی از غزه نیاورد ولی بسیاری از کاربران حرف های سرمربی اسپانیایی را به غزه ربط دادند. سرمربی سیتی گفته بود" این دنیا پر از ظلم است. هر کسی فقط به خانه خود نگاه می‌کند و از آنچه که برای همسایه‌اش رخ می‌دهد، چشم پوشی می کند. ببین امروز چه اتفاقی در گوشه و کنار جهان در حال رخ دادن است. ما اینجا نشسته‌ایم و برای آن‌ها کاری نمی‌کنیم. ستم در برابر توست. تو می‌توانی بدون واکنش به آن به نظاره بنشینی. مطمئن باش که روزی تو هم مبتلا به آن خواهی شد".

حمایت جالب دختر گواردیولا از مردم فلسطین+ عکس

الجزیره می‌نویسد که ماریا گواردیولا دختر سرمربی سیتی با حضور در جشن قهرمانی با «چفیه فلسطینی» منظور پدرش از حرف‌های تکان دهنده هفته گذشته را روشن کرد. دختر گواردیولا می گوید که اسرائیل با حمایت کامل غرب در حال نسل کشی است و از ۲ میلیون جمعیت مردم غزه نیمی از آنها آواره شدند که ۷۰ درصد آنها کودکان هستند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار