گوناگون

ویسی: در فساد فوتبال رحم به کسی نکنید!؛ فردا باید تمام توانمان را برای برد بگذاریم

ویسی: در فساد فوتبال رحم به کسی نکنید!؛ فردا باید تمام توانمان را برای برد بگذاریم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان به اظهار نظر درباره آخرین وضعیت فوتبال کشور و تیمش پرداخت.

پارسینه: عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی فولاد خوزستان مقابل ذوب‌آهن در هفته بیست و هشتم لیگ برتر، اظهار داشت: همان‌طور که همه عزیزان، مردم و هواداران فوتبال می‌دانند، بازی‌ها بسیار حساس، مهم و نفسگیرتر است. یعنی این بازی ما بسیار حائز اهمیت است. همه بچه‌ها این را می‌دانند و به این رسیده‌اند که باید 3 امتیاز مسابقه برای ما باشد. ما همه وجودمان را می‌گذاریم. تلاش‌مان چند برابر می‌شود و تمرکز بسیار بالایی خواهیم داشت.

وی افزود: مهم نیست با چه تیمی بازی داریم. به هر حال ذوب‌آهن برای ما قابل احترام و دوست داشتنی است اما محکوم به برد هستیم. 3 بازی آخر لیگ، 3 مسابقه‌ای است که به شکل فینال‌گونه به آن نگاه می‌کنیم و تمام وجودمان را می‌گذاریم تا بتوانیم در بازی فردا برنده باشیم و استارتی برای 2 بازی آینده ما باشد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره اینکه تقابل تیم او با تیم محمد ربیعی بعد از شایعاتی که درباره اختلاف میان 2 سرمربی وجود داشت، چگونه خواهد بود، گفت: ما همیشه با هم برخورد می‌کنیم. فوتبالی‌ها و ورزشی‌ها اصلاً یک جاهایی با هم برخورد می‌کنند و یک جاهایی همدیگر را می‌بینند. فرق ندارد چه زمانی و چگونه باشد. تیم ذوب‌آهن و کادر فنی‌اش برای ما قابل احترام است. به هر حال دوستان ما هستند و به آنها اعتقاد داریم. هیچ بحثی در میان نبوده و نخواهد بود.

وی ادامه داد: مطمئن هستم که هر دو تیم بازی زیبا و جوانمردانه‌ای را ارائه می‌دهند. امیدوارم بازی خوبی باشد اما به نفع ما. کل مجموعه تیم‌ها و کادر فنی‌شان برای ما قابل احترام  و دوست‌داشتنی هستند. نمی‌خواهم چیزی (کدورتی) بین ما باشد.

ویسی راجع به تاثیر افشای پرونده فساد در فوتبال روی لیگ برتر و اینکه آیا چنین مواردی را در فوتبال خوزستان مشاهده کرده است، تصریح کرد: این موضوع را بارها و حتی در شبکه‌های خبری آن سر دنیا هم گفته‌ام که به هر حال یک آبی در لانه زنبور ریخته شد. بحثی هم که در سوال قبلی همکارتان مطرح شد این بود که من گفتم بیایید در بحث فوتبال دخالت  و رحم به کسی نکنید. اینکه به این نگاه کنند که برادر زن، رفیق و بستگانم چه کسانی و کجا هستند و بعد از آن یک چیزی را بفهمند که ناخالصی و فساد در آن باشد اما در ادامه مرا ببخشند؛ این ظلم به مردم است. من می‌گویم رصد انجام بدهند و موارد فساد را پیدا کنند و رحم به کسی نکنند. بحث من این بود و باز هم همین است.

وی افزود: حتی اگر در نتایج آینده فولاد، یعنی در همین 3 بازی باقی مانده چیز مشکوکی دیدید، بیایید و ورود پیدا کنید. اگر عبدالله ویسی، مدیر من و مجموعه من بودند اصلاً  به صورت مادام العمر از فوتبال محروم کنید. من این را گفتم و باز هم می‌گویم. نباید به کسی بربخورد.

«شما ضربه خورده این موضوع هستید.» سرمربی تیم فولاد در  واکنش به این صحبت یک خبرنگار گفت: دقیقاً هست، بوده و خواهد بود. در حال حاضر چیزهایی پیدا شده و مشغول پیش رفتن هستند. اگر بخواهند به یک چیزهایی ورود کنند، شاید تا جاهای خاصی هم برود. من می‌گویم ورود کنید و فساد را از بین ببرید، هر چند فساد در تمام دنیا به طور کامل از بین نمی‌رود و ریشه‌کن نمی‌شود اما چند نفر را محروم کنید. نه اینکه من آشنا داشته باشم، مرا رها کنند یا مثلاً 6 ماه محروم، بعد تعلیقی و در آخر برداشته شود. این یعنی گندکاری کردن! یعنی مخدوش کردن چیزی که معلوم نیست در زیر آن چه چیزی قرار دارد.

ویسی درباره عدم فرصت برای ورود بانوان تماشاگر به ورزشگاه شهدای خوزستان، اظهار داشت: این صحبت را میان مربیان خوزستان من شروع کردم. خبری نشد و نمی‌شود. 2 بازی دیگر هم میزبان هستیم و این موضوع هم تمام می‌شود و می‌رود اما به هر حال برای آینده باید فکری کرد.

وی خطاب به هواداران فولاد خوزستان، گفت: صد درصد محتاج حضور هواداران‌مان هستیم. صد درصد حمایت آن‌ها را می‌خواهیم. امیدوارم با حمایت هواداران‌مان یک بازی خوب و زیبا توام با 3 امتیاز مسابقه داشته باشیم و اینکه هر چقدر تا حالا شرمنده‌شان بودیم، فردا آنها را خوشحال راهی خانه کنیم.

سرمربی تیم فوتبال خوزستان در پاسخ به این سوال که آیا تغییر تقویم برگزاری مسابقات و فشردگی بازی‌ها می‌تواند روی عملکرد تیمش تاثیری داشته باشد، عنوان کرد: مهم نیست. در تمام دنیا 3 روز یک بار بازی و در 3 یا 4 جام شرکت می‌کنند اما ما وقتی که یک بازیکن ما غایب باشد، هزار بهانه می‌آوریم که ما 4 روز یک بار بازی کردیم. خب بازی کنید! بازیکنان ما آنقدر حرفه‌ای هستند که می‌توانند 4 روز یک بار هم بازی کنند.

حجم ویدیو: 14.79M | مدت زمان ویدیو: 00:04:37 دانلود ویدیو
منبع: تسنیم

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار