گوناگون

حکم سنگین کمیته انضباطی برای ضاربان داور و پدرش+ فیلم

حکم سنگین کمیته انضباطی برای ضاربان داور و پدرش+ فیلم

در جریان بازی دو تیم فوتبال در دسته دوم فوتبال ایران داور بازی به شدت کتک خورد که در ادامه پدر او هم که برای کمک رسانی به فرزندش وارد معرکه شده بود هم بی نصیب نماند.

پارسینه: با توجه به در همین راستا این کمیته، امروز دستور قطعی پیرامون وقایع رخ داده در بازی فوق را صادر کرد که طبق آن میثم سهیل‌پور به جریمه ۳۰ میلیون تومانی و محرومیت از همراهی تیم تا پایان فصل جاری محکوم شد. همچنین میلاد منصوری نیز به پرداخت ۳۰ میلیون تومان و محرومیت از همراهی تیم تا پایان فصل جاری محکوم شد.

در ادامه کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران حسن عبدالعلی زاده را به پرداخت ۵۰ میلیون تومان و یک سال محرومیت از کلیه فعالیت های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محکوم کرد.محمد حسین امیری نیز باید مبلغ ۱۵ میلیون تومان را به عنوان جریمه پرداخت کند.

نامبرده نیز شش ماه از کلیه فعالیت های فوتبال محروم است. امیرحسین وحیدی هم به پرداخت ۲۰ میلیون تومان و سه ماه محرومیت از کلیه فعالیت‌های فوتبال محروم شده است.

عرشیا رضایی نیز به پرداخت ۲۰ میلیون تومان و شش ماه محرومیت از کلیه فعالیت های فوتبال محکوم است.در نهایت تیم اتحاد ستارگان به پرداخت ۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی و کسر ۳ امتیاز و برگزاری کلیه بازی های خانگی باقی مانده تا پایان فصل جاری بدون حضور تماشاگران و در زمین بی طرف محکوم می‌شود.

در مجموع این نفرات و باشگاه متخلف به پرداخت ۲۱۵ میلیون تومان محکوم شدند.

 

حجم ویدیو: 538.87K | مدت زمان ویدیو: 00:00:05 دانلود ویدیو
منبع: فارس

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار