گوناگون

برد لحظه آخری استقلال نکونام را از دشمن شاد شدن نجات داد!

برد لحظه آخری استقلال نکونام را از دشمن شاد شدن نجات داد!

چیزی نمانده بود جواد نکونام تنها یک هفته بعد از برکناری آقای مدیر دشمن‌شاد شود اما برد در دقایق پایانی همه‌چیز را تغییر داد.

به گزارش پارسینه و به نقل از همشهری آنلاین؛ بی‌جهت نبود که جواد نکونام و هاشمی‌نسب و بقیه بعد از گل بلانکو آن‌طور خوشحالی می‌کردند و بابت حفظ صدرنشینی زمین و آسمان را شکر می‌گفتند. کادر فنی استقلال و به سرکردگی آنها جواد نکونام در این فصل آن‌قدر برای دشمنان فرضی و غیرفرضی گردن‌کشی و رجزخوانی کرده‌اند که حالا هر توقفی برای این تیم می‌تواند زبان باز کردن این حریفان و دشمن‌شاد شدن نکونام و دوستانش باشد. بازی استقلال و ذوب‌آهن در حالی برگزار شد که درست چند روز قبل از این مسابقه، علی خطیر از مدیرعامل استقلال برکنار شده بود.

یک برکناری که نکونام اصرار دارد خودش را در رقم خوردن این اتفاق بی‌تاثیر بداند اما می‌توان حدس زد لابی‌های پشت‌پرده او تا چه حد در برکناری خطیر نقش داشته و حتی خبرگزاری ایلنا هم اخبار دقیقی در این زمینه منتشر کرد که از ملاقات نکونام با مالکان جدید استقلال خبر می‌داد. به هر صورت علی خطیر روز چارشنبه دقایقی بعد از بازی استقلال با تراکتور برکنار شد و اولین بازی آبی‌ها بعد از برکناری او همین بازی با ذوب‌آهن بود. با وجود خانگی بودن بازی با ذوب‌آهن، کار استقلال در این مسابقه گره خورد و ذوب‌آهن تا دقیقه ۹۰ مسابقه با نتیجه یک بر یک توانسته بود استقلال را متوقف کند.

توقف استقلال در اولین بازی بعد از خطیر و از دست دادن صدرجدول در غیاب مدیرعامل سابق، مصداق بارز دشمن‌شاد شدن نکونام بود و این مربی را حسابی در موضع ضعف قرار می‌داد. اما گل بلانکو در کسری از ثانیه همه این احتمالات را پاک کرد و استقلال را با کسب پیروزی به صدر جدول بازگرداند. این وضعیت بسیار خطرناکی بود که استقلال و نکونام با خوش‌شانسی از آن گریختند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار