گوناگون

عذرخواهی باشگاه نساجی در پی حواشی امروز بازی خیبر و دریای بابل+ عکس

عذرخواهی باشگاه نساجی در پی حواشی امروز بازی خیبر و دریای بابل+ عکس

در بازی خیبر خرم آباد و دریای بابل اتفاق عجیبی روی سکوها رخ داد که باعث واکنش باشگاه نساجی شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه، یکی از حساس‌ترین بازی‌های امروز لیگ یک حواشی عجیبی روی سکوها داشت. در بازی خیبر خرم آباد و دریای بابل که به میزبانی خیبر انجام شد، تعدادی لیدر با لباس نساجی مازندران به تشویق خیبر می‌پرداختند که این موضوع باعث عصبانیت نماینده لیگ یکی مازندران شد.

باشگاه نساجی با انتشار بیانیه‌ای در این خصوص نوشت: "باشگاه نساجی مازندران در خصوص اتفاقات بازی خیبر خرم آباد و دریای بابل در لیگ دسته اول و مشوقین این بازی، اطلاعیه‌ای صادر کرد:

photo_2024-04-21_22-44-34

نساجی، نماینده تمام مازندران از غربی‌ترین تا شرقی‌ترین نقطه این خاک در لیگ برتر است. فوتبال‌دوستان بابلی هم بخشی از همین استان هستند و باشگاه نساجی از آنچه در توان دارد برای حمایت از تیم‌های دیگر مازندران دریغ نخواهد کرد. برای نمونه در فصل قبل در همین دیدار مقابل خیبر، پرواز به خرم‌آباد به صورت رایگان برای بابلی‌های عزیز در نظر گرفته شد. شعار نساجی، یک ضربان و یک استان است.

در مورد اتفاقات بازی امروز و حضور بعضی از مشوقین با لباس نساجی در خرم‌آباد، این افراد با هماهنگی تیم خیبر و بدون هماهنگی با باشگاه به انجام این کار پرداختند و این امر به هیچ‌وجه قابل قبول نیست. نساجی بدون شک پس از بررسی‌های لازم، خاطیان این اتفاق را شناسایی می‌کند و برخورد لازم را در قبال این کار انجام خواهد داد.

بار دیگر باشگاه فرهنگی ورزشی نساجی بابت اتفاقات اخیر از مردم مازندران عذرخواهی می‌کند."

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار