گوناگون

کاپیتان پرسپولیس از رکورد سیدجلال عبور کرد+ عکس

کاپیتان پرسپولیس از رکورد سیدجلال عبور کرد+ عکس

کاپیتان پرسپولیس تعداد فصل های حضورش در ترکیب این تیم به عدد ۱۰ رساند.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر ورزشی؛ بعد از خداحافظی سیدجلال حسینی از فوتبال، بازوبند کاپیتانی پرسپولیس به امید عالیشاه رسید. وینگر تکنیکی سرخ پوشان که به تازگی قراردادش را با این تیم تمدید کرده، هرچند دیگر بازیکن فیکس پرسپولیس نیست ولی در بازی مقابل آلومینیوم در اولین دیدار فصل جدید توانست برای دقایقی به میدان برود و البته به یک رکورد خاص برسد.

امید که در لیگ سیزدهم برای اولین بار لباس پرسپولیس را برتن کرد، به غیر از دوری چند ماهه به خاطر گذراندن سربازی تا به امروز در پرسپولیس حضور داشته و تعداد فصل‌های حضور این بازیکن در لیگ بیست و سوم به عدد ۱۰ رسیده است.

عالیشاه تنها بازیکن تاریخ پرسپولیس در لیگ برتر است که تعداد فصل های حضورش دو رقمی می‌شود. او در بازی با آلومینیوم و حضور در ترکیب پرسپولیس در فصل جدید موفق شد رکورد کریم باقری اسطوره پرسپولیس را بزند.

کریم ۹ فصل برای پرسپولیس به میدان رفته بود. عالیشاه هم اکنون بعد از سیدجلال حسینی بیشترین بازی را در تاریخ لیگ برتر برای پرسپولیس انجام داده و هدف بعدی امید شکستن رکورد کاپیتان تاریخ‌ساز پرسپولیس و پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ برتر خواهد بود.

کاپیتان پرسپولیس از رکورد سیدجلال عبور کرد+ عکس

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار