گوناگون

مخالفت باشگاه ذوب‌آهن با استعفای ربیعی

مخالفت باشگاه ذوب‌آهن با استعفای ربیعی

باشگاه ذوب‌آهن استعفای محمد ربیعی از سمت سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه را نپذیرفت.

به گزارش خبرآنلاین؛ در پی شکست 2 بر صفر تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مقابل شمس آذر قزوین در دیداری خانگی از هفته بیست‌ودوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور محمد ربیعی سرمربی این تیم اصفهانی در نشست خبری مسابقه شنبه شب اعلام کرد، از سمت خود استعفا کرده است.

ساعاتی پس از این مسابقه و استعفای محمد ربیعی، هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن تشکیل جلسه داد که ماحصل این جلسه مخالفت با استعفای سرمربی تیم فوتبال این باشگاه بوده است.

باشگاه ذوب‌آهن با انتشار پیامی در این مورد نوشت: «تیم بااصالت و باسابقه ذوب‌آهن اصفهان با هدایت آقای ربیعی، نتایج مطلوبی در فصل جاری کسب کرده و توانسته کارنامه‌ای قابل اعتنا را برجای بگذارد که در فصول اخیر هم کم‌نظیر بوده است.

لذا با توجه به جمیع جهات و در نظر گرفتن تمامی ابعاد فنی، انضباطی و فرهنگی حاکم بر تیم فوتبال (ذوب‌آهن) که مرهون تلاش کادر فنی کنونی با هدایت محمد ربیعی است، ضمن حمایت کامل از ایشان و کادر فنی، اطمینان دارد که روزهای روشن‌تری پیش روی ذوب‌آهن اصفهان قرار دارد و به‌زودی دوباره شاهد درخشش غیورمردان تیم سبزپوش اصفهان به رهبری و هدایت محمدربیعی خواهیم بود.»

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار