گوناگون

کدام بازیکن بالاترین دستمزد را در لیگ عربستان دارد؟+جدول

کدام بازیکن بالاترین دستمزد را در لیگ عربستان دارد؟+جدول

در فهرست ۱۰ بازیکنی که بالاترین دستمزد را دریافت می‌کنند ۷ بازیکن از لیگ عربستان هستند.

 به گزارش پارسینه و به نقل از خبرورزشی، لیگ عربستان در دو فصل اخیر کاملا متحول شده است. باشگاه‌های عربستانی حاضر هستند که بالاترین دستمزدها را به بازیکنان بزرگ فوتبال جهان بدهند و این باعث شده تا شاهد حضور ستاره‌های زیادی در این لیگ باشیم و به نظر می‌رسد که این روند همچنان ادامه دارد.

در فهرست بازیکنانی که بالاترین دستمزد ماهیانه را در بین بازیکنان فوتبال جهان دریافت می‌کنند کریستیانو رونالدو در صدر قرار دارد. این بازیکن پرتغالی که در النصر بازی می کند ماهیانه ۱۶،۶۶۶،۶۶۷ میلیون یورو حقوق دریافت می کنند. نیمار و کریم بنزما هم که در لیگ عربستان بازی می‌کنند با ۸،۳۳۳،۳۳۳ یورو در رده‌های دوم و سوم هستند. نکته جالب اینکه در این فهرست ۱۰ نفره، ۷ بازیکن در لیگ عربستان بازی می‌کنند و تنها ام باپه ، فرانکی دی یانگ و روبرت لواندوفسکی در خارج از لیگ عربستان بازی می‌کنند.

با این رقم‌های بسیار بالایی که عربستانی‌ها به بازیکنان بزرگ فوتبال جهان پرداخت می‌کنند باید منتظر حضور بیشتر ستاره‌های بزرگ در لیگ عربستان در تابستان پیش رو بود.

از محمد صلاح ، کوین دی‌بروینه، تراشتگن و لواندوفسکی به عنوان دیگر بازیکنانی یاد می‌شود که قرار است راهی لیگ عربستان شوند.

327816

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار