گوناگون

محمدرضا احمدی به کانادا مهاجرت کرد؟

محمدرضا احمدی به کانادا مهاجرت کرد؟

طی روزهای اخیر شایعه مهاجرت محمدرضا احمدی به کانادا مطرح شده است.

پارسینه: محمدرضا احمدی، مجری و گزارشگر صداوسیما چندی پیش در برنامه فوتبال برتر صحبت‌های عجیبی مطرح کرد. احمدی با قدردانی از مدیران و همکارانش در شبکه سه گفت: یک توضیحی درباره حضور خودم در فوتبال برتر بدهم؛ سفرهای نوروزی من یک مقداری زودتر آغاز می‌شود ولی بعد از نوروز و با شروع دوباره رقابت‌های لیگ برتر در خدمت شما هستم.

حالا اما شایعاتی پیرامون اقامت دائم محمدرضا احمدی در کانادا نقل محافل مجازی شده است. برخی می‌گویند سفر زودهنگام نوروزی که محمدرضا احمدی از آن سخن گفته در راستای برنامه مهاجرتی این گزارشگر سیماست.

درحالی این گروه مدعی شده‌اند که محمدرضا احمدی به کانادا می‌رود و قصد بازگشت به ایران ندارد، که خود او در پایان صحبت‌هایش گفته بود با شروع دوباره لیگ در محل کارش حاضر خواهد شد.

شنیده‌های دیگری از نزدیکان محمدرضا احمدی هم حاکی است او فقط به یک سفر تفریحی و مرخصی نوروزی می‌رود و خبر مهاجرت و اقامت دائم صحت ندارد. در نهایت بهترین کسی که می‌تواند تکلیف این شایعات را مشخص کند، شخص محمدرضا احمدی است.

 

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 • سعید

  انگیزه های افراد برای حضور در کشور از بسیاری از صاحب مشاغل و حتی بازنشستگان گرفته شده و عده مشتاق به مهاجرت و ترک وطن بدلیل موقعیت ایجاد شده در کشور که توان کاری را گرفته رو به تزاید است

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار