گوناگون

پیروزی شیاطین سرخ با دبل پنالتی

پیروزی شیاطین سرخ با دبل پنالتی

منچستر یونایتد با دو پنالتی‌ای که الخاندرو گارناچو گرفت و برونو و رشفورد آن‌ها را گل کردند، میهمانش اورتون را مغلوب کرد.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر ورزشی؛ منچستریونایتد که در رده ششم لیگ برتر قرار داشت، امروز میزبان تیم شانزدهم جدول یعنی اورتون بود. شیاطین سرخ برای کاهش فاصله با تاتنهام باید این بازی را می‌بردند و در نیمه اول تقریبا کار حریف را تمام کردند.

یونایتد بازی را بسیار بهتر و هجومی شروع کرده بود و در دقیقه دهم به یک ضربه پنالتی دست یافت.  الخاندرو گارناچو با خطای تارکوفسکی متوقف شد و داور در سوت خود دمید.

برونو فرناندز پشت توپ ایستاد و با وجود اینکه گلر به خوبی دست ستاره پرتغالی را خوانده بود، توپ وارد دروازه شد. این یازدهمین پنالتی‌ای بود که برونو برای شیاطین سرخ گل می‌کرد.

یونایتد به حملاتش ادامه داد و در دقیقه ۳۶ به پنالتی دیگری دست یافت و این بار نیز گارناچو در متن آن قرار داشت. ستاره آرژانتینی با خطای گادفری سرنگون شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. این بار رشفورد پشت توپ قرار گرفت و بر خلاف جهت گلر موفق شد گل دوم تیمش را بزند. این هفتمین گل فصل رشفورد در همه رقابت‌ها بود.

گارناچو با گرفتن دومین پنالتی تاریخساز شد چرا که اولین بازیکن شیاطین سرخ است که در یک بازی لیگ برتر برای تیمش دو پنالتی گرفته است.

نیمه اول با برتری ۲-۰ یونایتد تمام شد.

میزبان در ۲۰ دقیقه ابتدایی نیمه دوم به شکلی باورنکردنی نتوانست تعداد گل‌های خود را بیشتر کند. گارناچو به تنهایی سه فرصت عالی را از دست داد. دو بار ضربه او به آسمان زده شد و یک بار دخالت مدافعان مانع شد. ایوانز نیز در دقیقه ۶۳ از چند قدمی نتوانست کار را تمام کند و پیکفورد روی خط توپ را مهار کرد.

در ۱۰ دقیقه پایانی اورتون کمی فشار را بیشتر کرد، اما قادر به خلق موقعیت ۱۰۰ درصدی گلزنی نبود. در ۴ دقیقه وقت اضافه بازی نیز توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا یونایتد به لطف همان دو پنالتی نیمه اول بازی سه امتیاز را از آن خود کند.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار