گوناگون

واگذاری پرسپولیس به تامین اجتماعی به کجا رسید؟+سند

واگذاری پرسپولیس به تامین اجتماعی به کجا رسید؟+سند

سازمان تامین اجتماعی با انتشار بیانیه‌ای صحبت‌های مدیرکل خود را به نوعی تکذیب کرد.

به گزارش "ورزش‌سه"، روز گذشته مهرابی مدیر کل سازمان صحبت‌های قابل توجهی درباره مالکیت باشگاه پرسپولیس مطرح کرد و در پایان تاکید داشت واگذاری این باشگاه به تامین اجتماعی افتادن از چاله به چاه است تا در آستانه صدور مجوز حرفه‌ای این باشگاه تهرانی ابهامات زیادی پیرامون آن و حذف احتمالی از آسیا ایجاد شود.

یک روز پس از صحبت‌های مهرابی مدیرکل سازمان تامین اجتماعی این سازمان بیانیه‌ای روی خروجی سایت خود منتشر کرده و خبرهای منتشر شده روز گذشته را سوء برداشت توصیف کرده است. در این بیانیه که در ادامه می‌خوانید تاکید شده که سازمان تامین اجتماعی از اعتلای ورزش در کشور حمایت می‌کند و در واقع با این بیانیه از تصمیم دولت در واگذاری پرسپولیس به تامین اجتماعی توسط این سازمان حمایت شده است.

بیانیه سازمان تامین اجتماعی درباره مالکیت پرسپولیس: 
« پیرو برخی سوءبرداشت‌ها و حاشیه‌های ایجاد شده درباره مصاحبه یکی از مدیران سازمان تأمین‌اجتماعی در خصوص واگذاری باشگاه پرسپولیس، این سازمان اعلام می‌دارد به نظر می‌رسد از بخشی از مصاحبه مذکور سوءبرداشت‌هایی ایجاد شده و موجب کدورت خاطر برخی از هواداران شده است.
لذا این سازمان با احترام به هواداران پرشمار و محترم این باشگاه بزرگ، تاریخی و مردمی، حمایت خود از رویکرد اعتلا و ارتقای حوزه ورزش حرفه‌ای که با سلامت و نشاط عمومی جامعه در ارتباط مستقیم است را اعلام داشته و باشگاه‌های پرطرفداری نظیر پرسپولیس و استقلال را از سرمایه‌های بزرگ و قابل افتخار کشور می‌داند.
در همین راستا سازمان تأمین‌اجتماعی ضمن پایبندی و استقبال از اصل شفافیت، با تأکید بر تبعیت از سیاست‌های کلان و راهبردی کشور در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی و همچنین اقتضائات مدیریت فرابخشی در موضوع مذکور، اعلام می‌دارد از هرگونه تصمیم که منجر به رشد و اعتلای ورزش کشور و افزایش سرمایه‌های اجتماعی گردد؛ حمایت می‌نماید.»

 

3zitle3y

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار