گوناگون

آخرین وضعیت حسین رضازاده در بیمارستان+تصاویر

آخرین وضعیت حسین رضازاده در بیمارستان+تصاویر

حسین رضازاده رئیس پیشین و عضو فعلی کمیته فنی فدراسیون وزنه‌برداری، از چند روز قبل به دلیل عوارض ناشی از دیابت و جراحی روی پایش در بیمارستان بستری شده است.

روز شنبه بهداد سلیمی نایب رئیس فدراسیون، وحید ربیعی دبیر فدراسیون، نواب نصیرشلال سرمربی و بهمن زارع مربی تیم ملی از رضازاده عیادت کردند.

324093

ربیعی درباره آخرین وضعیت رضازاده اظهار داشت: شرایط جسمی او خوب است، تمام آزمایشات انجام شده و مشکل خاصی نیست. فقط مسئله این زخم پایش است که دکتر گفته باید چند روز در بیمارستان بماند تا عفونتش به طور کامل برطرف و سپس مرخص شود.

وی با اشاره به اینکه جراحی روی انگشت رضازاده بوده است، خاطر نشان کرد: او چند سال است که دیابت دارد و در واقع از سال آخر دوران ورزشی‌اش به این بیماری دچار شد. حالا هم مشکلی ایجاد شده است که البته حاد نیست. فقط پزشک معالج گفته است که رضازاده در بیمارستان بماند تا عفونت و مشکلش به طور کامل برطرف شود.

12267103_938-768x678

دبیر فدراسیون وزنه‌برداری گفت: قند خون رضازاده بالا و پایین نشده است، اما زخم پایش بهبود پیدا نکرد و به همین دلیل جراحی کوچکی داشت تا عفونت برطرف شود. الان هم قند خونش را کنترل کرده‌اند و مشکل خاصی نیست. هر زمان که عفونت زخم برطرف شود، مرخص می‌شود.

پیش‌تر کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان و سیدمحمدشروین اسبقیان معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان نیز جداگانه به عیادت این پیشکسوت وزنه‌برداری رفته بودند.

10832283_572

رضازاده قهرمان سابق وزنه‌برداری کشورمان، ۲ طلای المپیک، چهار طلای جهان و دو طلای بازی‌های آسیایی در کارنامه خود دارد.

 

منبع: روزیاتو

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار