گوناگون

نکونام موضع خود را در برابر استقلال مشخص کرد+عکس

نکونام موضع خود را در برابر استقلال مشخص کرد+عکس

جواد نکونام با انتشار یک استوری به حواشی و اختلافات پایان داد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال استقلال فردا در مهم ترین بازی خود در مسیر حفظ صدرنشینی لیگ برتر در دیداری شش امتیازی به مصاف سپاهان خواهد رفت و نتیجه این مسابقه تاثیر بسیار زیادی روی سرنوشت آبی‌پوشان در ادامه لیگ دارد.

با وجود صدرنشینی استقلال در هفته های اخیر، فضای اطراف این تیم تحت تاثیر حواشی و اختلافات بین سرمربی و مدیرعامل باشگاه قرار داشت تا به نوعی رنگ آرامش به روی استقلال ننشیند.

موضوعی که باعث شده بود پیشکسوتان استقلال و هواداران این تیم خواهان میانجی‌گری بین خطیر و نکونام از سوی مقامات بالاتر باشگاه یا وزارت شوند تا آتش اختلافات فروکش کند.

نکونام هم در سه نشست خبری آخر استقلال حاضر نشد تا با کاهش تنش ها، به نوعی نشان دهد که تمرکز او روی تیمش بوده و اگر هم در این مدت اختلاف نظری با مدیرعامل داشته، در راستای موفقیت استقلال بوده است.

04dhlsvj

موضوعی که حالا با استوری امروز سرمربی نیز ثابت شد و نکونام با انتشار طرحی گرافیکی با پرچم استقلال و با مضمون اتحاد، نوشته: «تا آخرین نفس برای استقلال».

به نظر می رسد با پایان پنجره نقل و انتقالات زمستانی جواد نکونام هم دیگر تمرکز خود را معطوف به تقویت تیمش نکرده و مانند ابتدای فصل بنای پیش روی با بازیکنان در دسترس خود را خواهد داشت.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار