گوناگون

انتخاب جالب رئیس جمهور آرژانتین میان مسی و مارادونا

انتخاب جالب رئیس جمهور آرژانتین میان مسی و مارادونا

خاویر مالی، رئیس‌جمهور آرژانتین لیونل مسی را به دیگو مارادونا ترجیح داده است.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر آنلاین؛ خاویر مایلی، رئیس جمهور آرژانتین معتقد است، لیونل مسی، ستاره اینتر میامی، بازیکن بهتری نسبت به هموطنش دیگو مارادونا است. مایلی که در دسامبر سال گذشته مسند ریاست جمهوری آرژانتین را برعهده گرفت، در مصاحبه با رسانه آرژانتینی LaNación+، در مورد لیونل مسی صحبت کرد و او را برترین بازیکن تاریخ به حساب آورده است.

لیونل مسی بهترین بازیکن تمام دوران است

مسی بهترین بازیکن تمام دوران است. او توانایی فوق‌العاده‌ای در تمام جنبه‌های بازی دارد. مسی یک پدیده است. من هرگز این فرصت را نداشتم که با او صحبت کنم. دوست دارم فرصت دیدار با لئو را داشته باشم. ملاقات با او باید جالب باشد. این فرصتی خواهد بود که با مهم‌ترین آرژانتینی دنیا صحبت کنم. من با پاپ و ملکه هلند صحبت کرده‌ام، شاید خوش‌شانس باشم و بتوانم با مسی هم صحبت کنم.

رئیس جمهور جدید آرژانتین پیش از این هم به مقایسه لیونل مسی و دیگو مارادونا پرداخته بود. پس از مرگ اسطوره فوتبال جهان در نوامبر سال 2020، او به مقایسه مسی و مارادونا پرداخته و گفته بود:

مارادونا یک فوتبالیست فوق‌العاده بود که لحظاتی فراموش‌نشدنی را برای ما رقم زد اما به نظر من او بهترین نبود. در عین حال فکر می‌کنم او در سطح انسانی مورد انتقاد ناعادلانه قرار گرفت چون کاری که او با زندگی‌اش انجام داد، درنهایت کار او و زندگی خودش بود. زندگی شما مال خودتان است.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار