گوناگون

این باشگاه بزرگ عربی رسما از سعید عزت اللهی رونمایی کرد+تصاویر

این باشگاه بزرگ عربی رسما از سعید عزت اللهی رونمایی کرد+تصاویر

با اعلام رسمی باشگاه شباب الاهلی امارات، سعید عزت اللهی پیراهن این تیم را بر تن خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بالاخره و پس از سه فصل (به صورت ناپیوسته) حضور در لباس وایله بولد کلاب، سعید عزت‌اللهی مقصد جدیدی را برای آینده فوتبالی خود انتخاب کرد و این بازیکن یک بار دیگر به تیم‌های حوزه خلیج فارس بازگشت تا این بار با پوشیدن لباس شباب الاهلی به میدان برود.

ملی پوش 27 ساله‌ای که فوتبالش را در لباس ملوان آغاز کرد، توانست به تیم‌های رده پایه اتلتیکو مادرید بپیوندد و حتی سابقه تمرین زیر نظر دیگو سیمئونه را نیز داشت، اما در نهایت مدت زمان زیادی را در لیگ روسیه به فوتبال پرداخت و برای تیم‌هایی مانند زنیت، آنژی ماخاچ قلعه، روستوف و باشگاه‌های دیگری مانند ردینگ انگلیس و اوپن بلژیک به میدان رفت.

u2xk35z5

عزت اللهی سپس در سال 2020 راهی وایله بولد کلاب دانمارک شد و یک دوره کوتاه قرضی نیز در الغرافه حضور داشت تا در نهایت و در فاصله 6 ماه مانده به پایان قراردادش، راهی امارات شد تا پیراهن شباب الاهلی را بر تن کند.

fhifwy1z

این تیم اماراتی که فصل قبل موفق شد عنوان قهرمانی رقابت‌های ادنوک لیگ را کسب کند، اکنون با 9 امتیاز کمتر نسبت به الوصل صدرنشین و البته یک بازی کمتر، در رده سوم قرار دارد و امیدوار است تا با جذب عزت اللهی و برطرف کردن نقاط ضعف خود، از عنوان قهرمانی‌اش دفاع کند.

pdcanfcj

بدین ترتیب عزت اللهی به سومین بازیکن ایرانی شباب الاهلی طی فصول اخیر تبدیل می‌شود. مهدی قایدی که اکنون برای اتحاد کلباء بازی می‌کند، تحت قرارداد الاهلی است و احمد نوراللهی نیز دو فصل برای این تیم به میدان رفت و توانست به عنوان قهرمانی امارات دست یابد.

wsmkrzk0

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار